Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szukajmy oprawcy !!

~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 22:53
~ napisał(a): A kim trzeba być by nie rozumieć prostego zdania że pies sam się pokaleczył o wystające pręty. Gdyby go przywiązał ktoś dorosły to pewnie by widział niebezpieczeństwo.



To ty nic nie rozumiesz,czy myślisz ,że dorosły przywiązuje i zostawia psa na pewną śmierć i troszczy się jednocześnie aby pies nie pokaleczył sie o coś ?! jak można tak myśleć? gdzie tu sens? Drań zostawił psa i poszedł,wystarczy.Cham i potwór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2013r. o 23:31
Napiszę jeszcze raz, bardzo powoli, byś zdążył przyswoić. Dla mnie ten przywiązany zwierzak to sprawka dzieciaka, któremu rodzice nie pozwolili trzymać pieska w domu. A jak dzieciak przyszedł się pobawić za swoim pupilem to uciekł, gdy zobaczył do czego doprowadził. Potem nieszczęsnego psiaka znalazł ktoś dorosły. Scenariusz możliwy i całkiem prawdopodobny.
Ale naród zobaczył krew i chce więcej krwi... Sami zachowujecie się jak bestie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 10:02
Chora wyobrażnia i chore nastawienie,chyba twój dzieciak taki (...) by się okazał ,bo teraz normalne dzieci sa mądrzejsze ,przykładowo 5-io latki mają więcej rozumu niż niegdyś 15-latki,diezel z ciebie chyba jakiś,ze tak nie ogarniasz realiów terażniejszości ,akurat dzieciak teraz chce sie psem zajmować ,teraz ma inne rozrywki.I coś się tak uparł przy tym "dzieciaku"?A moze coś wiesz?Dziwne to conajmniej.A ludzie nie są żądni krwi tylko ,niech bestialski oprawca poniesie karę za swój haniebny czyn i tyle.

Zmoderowano 16.12.2013 godz.10:36 - powód: topposting oraz ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 10:10
Co za kanalia ! ktoś taki nie zasługuje na miano człowieka!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BezdomnyPies niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 11:23
Chyba wiem czyj to pies był, będe dzisiaj koło twojego domu jak psa nie będzie to idę na policje.nie dlatego że był pokaleczony.TYLKO DLATEGO ŻE JAK NIE CHCESZ PSA TO GO ODDAJ DO SCHRONISKA PISZE TO DO WSZYSTKICH NORMALNYCH INACZEJ.To lepiej sam za wczasu się zgłoś na policje bo mi mogą nerwy puścić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ann niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 11:25
Nieważne, czy to było dziecko czy dorosły - ważne jest, że ktoś zwyrodniały zostawił zwierzę rozmyślnie na pewną i okrutną śmierć. I tego kogoś należy ukarać - czy to samego sprawcę, czy też ewentualnych opiekunów sprawcy.

Choć uważam, że jeśli byłoby to dziecko, a komuś - rodzicom czy obcemu człowiekowi - zależałoby na odnalezieniu tego psa, to zostałby on odnaleziony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 11:28
~ napisał(a): Napiszę jeszcze raz, bardzo powoli, byś zdążył przyswoić. Dla mnie ten przywiązany zwierzak to sprawka dzieciaka, któremu rodzice nie pozwolili trzymać pieska w domu. A jak dzieciak przyszedł się pobawić za swoim pupilem to uciekł, gdy zobaczył do czego doprowadził. Potem nieszczęsnego psiaka znalazł ktoś dorosły. Scenariusz możliwy i całkiem prawdopodobny.
Ale naród zobaczył krew i chce więcej krwi... Sami zachowujecie się jak bestie...
Oj oj coś ty masz za skórą.Rozsądny i wraźliwy człowiek na pewno takiej . wizji nie ma jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2013r. o 11:41
Ja też nie pozwoliłam wziąć kotka przybłędy dzieciom do domu,ale jego los nie był mi obojętny. Codzienni wynosiły mu jedzenie i picie i bawiły się z nim na podwórku. Ponieważ u nas dużo jest takich kotów,więc ludzie dobrego serca wynoszą im jedzonko. ''Nasz'' kotek ,ponieważ był młodziutki szybko znalazł domek. Więc jeśli tego pieska przywiązało dziecko(w co nie chce mi się wierzyć),bo rodzice nie pozwolili trzymać w domu, to po części oni powinni za to odpowiedzieć,gdyż nie zainteresowali się gdzie się owy piesek podział.Co za bezduszność. Zresztą niektórych mało obchodzą ich własne dzieci,co robią ,z kim się spotykają itd. a gdzie się będą interesowali co się dzieje z jakimś tam psem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza