Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukajmy oprawcy !!

~ niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 13:08
(...) Niestety niektórzy mają bardzo zacofane i ograniczone myslenie,"mi jest dobrze co co mnie moga obchodzić inni a tym bardziej jakieś zwierzę"ale kiedyś im się to zwróci mam nadzieję ze z nawiązką.

Zmoderowano 19.12.2013 godz.14:17 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanych postów (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 13:49
szkoda w ogole słów i nerwów na takiego ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Temu co to zrobił/a niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 20:41
Obyś snów spokojnych nie zaznał/a oby śniło ci się to czas cały !! wszędzie gdzie jesteś i co robisz !! amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 11:58
~ napisał(a): Jeszcze na początku grudnia podobny pies zamieszkiwał uwiązany na podobnej brązowej obroży i łańcuchu u rodziny J.(boczna uliczka w Raciborowicach).W dniu dzisiejszym poszłam tam specjalnie,po psie ani śladu(wcześniej zwracał uwagę tłukąc się pustym garnkiem po podwórku),nie ma też już budy,a w jej miejscu stoją kubły na śmieci.Może się mylę i nie chciałabym nikogo bezpodstawnie podejrzewać,ale może to nie przypadek,że pies w tak bestialski sposób potraktowany znalazł kres swego życia w miejscu,w którym wcześniej zamieszkiwał dziadek(pradziadek?)tej rodziny.To tylko przypuszczenia,bo może pies jednak znajduje gdzie indziej i może żyje?Co w takim razie mam zrobić?

Może by szanowna Policja sprawdziła ten trop ??

Zmoderowano 20.12.2013 godz.12:45 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 12:05
Przeczytać,przeczytałam :| ale zdjęć nie dałam rady oglądać ;( Tego,kto to zrobił,to bym za jaja powiesiła !! Jak tak można,czy go sumienie nie gryzie?Masakra !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 12:39
Policja została powiadomiona-obiecali sprawdzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CP niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 22:57
~ napisał(a): Policja została powiadomiona-obiecali sprawdzić.


Daj znać czy sprawdzili, jeśli nie, to pisz na [email protected], wykorzystując swoje "znajomości" postaram się aby faktycznie sprawdzili. Nie lubię robić takich rzeczy, ale za tego psiaka zrobię...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SMUTNA niezalogowany
21 grudnia 2013r. o 0:01
~CP napisał(a):
~ napisał(a): Policja została powiadomiona-obiecali sprawdzić.


Daj znać czy sprawdzili, jeśli nie, to pisz na [email protected], wykorzystując swoje "znajomości" postaram się aby faktycznie sprawdzili. Nie lubię robić takich rzeczy, ale za tego psiaka zrobię...



Dziękuję,w takich okrutnuch sytuacjach nawet takie ,,znajomości,, są na miejscu.Ja od 2 dni przez tą straszna historię chodzę do tyłu i szczerze nienawidzę ludzi,których nie znam albo słabo znam,we wszystkich widzę oprawców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.