Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie naprawić odkurzacz ?

5653
#poldek nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 7:23
I czy się opłaci odkurzacz zelmer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 7:54
A może to tylko uszkodzony przewód przy wtyczce lub z drugiej strony?-chyba warto sprawdzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 8:51
~andy napisał(a): A może to tylko uszkodzony przewód przy wtyczce lub z drugiej strony?-chyba warto sprawdzić
łożyska lub szczotki napięcie jest był dobry 2200wat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 13:01
Jak masz czym to sprawdź czy jest napięcie na szczotkach. Jeśli jest to wymontuj szczotki i sprawdź czy w ogóle są( jak zużyte to wymiana), sprawdź czy dotykają powierzchni komutatora( docisk sprężynkami). Jeśli brak napięcia na szczotkach to radzą sprawdzić cały przewód zasiląjący, szczególnie, czy nie odłączył się konektor przy zwijaczu kabla ( odkurzacz nie od razu przestaje działać jeśli "wysiada" silniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 13:25
Jednak te pierwsze żuty odkurzaczy(wtedy nowoczesnych po jamnikach)były najlepsze.Nowych odkurzaczy miałam już dwa które jak w zegarku zdechły po dwóch latach używania więc jak rodzice kupili sobie piorący to wzięłam sobie ich stary zelmer cobra 2010 hula już łącznie 15 lat bez awarii choć przeżył niejeden remontowy gips.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 15:22
TOjsienka napisał(a): Jednak te pierwsze żuty odkurzaczy...


Oj dyskutantko na każdy temat wstydź się swojej polszczyzny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 15:42
~ napisał(a):
TOjsienka napisał(a): Jednak te pierwsze żuty odkurzaczy...


Oj dyskutantko na każdy temat wstydź się swojej polszczyzny!

Ojoj niescęście :]

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 grudnia 2013r. o 15:46
Jeśli jakieś odkurzacze są opłacalne w naprawie, to na pewno zelmery.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza