Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie naprawić odkurzacz ?

5134
#TOjsienka nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 16:24
~ napisał(a):
TOjsienka napisał(a): Jednak te pierwsze rzuty odkurzaczy...


Oj dyskutantko na każdy temat !

Po pierwsze nie na każdy chyba że masz jakiś problem ze wzrokiem.
Po drugie rzucam się w oczy bo nie w moim stylu wylogowywanie się i szczekanie z ukrycia co myślę o wszystkim i wszystkich a jako zalogowana wchodzić w d...pę bo ogólnie to niema komu.
Jak chcesz możesz dalej po mnie jeździć bo ogólnie to mam wyłożone na całokształt.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 16:33
Kupiłem odkurzacz który nie wydaje dzwięków.dałem za niego 1800pln.i po roku eksploatacji uszczelka w rurze się uszkodziła i teraz wyje jak opętany czyli kasa za przeproszeniem psu w dupe.nigdy więcej odkurzaczy.dywany POwy@ierdalałem z domu kupiłem mopa i mat to właśnie tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 16:48
Czy chodzi o naprawę odkurzacza, czy też o zaistnienie na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
17 grudnia 2013r. o 19:01
~andy napisał(a): Czy chodzi o naprawę odkurzacza, czy też o zaistnienie na forum
Chodzi o naprawę bo jak wiesz idą święta kasa zaprogramowana na inne cele prezenty i takie tam inne świąteczne wydatki a tu wyskakuje dodatkowy wydatek i myślałem że na forum ktoś coś doradzi a tu tylko się wyzywają obrażają że szkoda czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 20:03
Przecież napisałem jak w prosty sposób możesz sprawdzić - spróbuj
Aby sprawdzić napięcie, w najprostszej postaci, wystarczy wkrętak z neonówką za ok 2,99zł w Brico Marche -warto spróbować (obstawiam uszkodzenie w zwijaczu kabla)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2013r. o 23:00
~ napisał(a):
TOjsienka napisał(a): Jednak te pierwsze żuty odkurzaczy...

Oj dyskutantko na każdy temat wstydź się swojej polszczyzny!
Zastanów się jak by wyglądało forum gdyby każdy wypowiadał się tylko na jeden temat. Ludzie nie są tak ograniczeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12046
#marysia50 nieaktywny
28 marca 2014r. o 12:34
Witam Ja swój problem z serwisami rozwiązałam dzięki serwisko.pl przypadkiem szukając nie drogiego serwisu trafiłam na nich właśnie. Jest tam funkcja "zgłoś usterkę" wypełniłam formularz i w ten sam dzień zgłosiła się do mnie firma która szybko wykonała naprawę. Na prawdę super sprawa Oczko
http://www.serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu


korzystał ktoś z was może z nich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
28 marca 2014r. o 13:28
~NarzeczonaŚmierci napisał(a): Kupiłem odkurzacz który nie wydaje dzwięków.dałem za niego 1800pln.i po roku eksploatacji uszczelka w rurze się uszkodziła i teraz wyje jak opętany czyli kasa za przeproszeniem psu w dupe.nigdy więcej odkurzaczy.dywany POwy@ierdalałem z domu kupiłem mopa i mat to właśnie tam.
Dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.