Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Złodzieju rowerka trzylatka !!!

~Józef niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 12:05
Witam.
W dniu 10.12.2013 w Bolesławcu w bloku 36b na ulicy Gałczyńskiego odwiedziłem moją matkę wraz z moimi dziećmi 1,5 roczną córką i trzy letnim synkiem. Jako że to był spacer przyjechałem wózkiem z córką a synek na rowerku tak zwanym pchaczu. Rowerek włożyłem do wózka a cały zestaw pozostawiłem na półpiętrze pomiędzy parterem a pierwszym piętrem. Jakież było moje zdziwienie jak wychodząc od matki zauważyłem że w rowerku brakuje przedniego kółka, dodam że rowerek był jego ulubioną zabawką i po spostrzeżeniu braku w rowerku nie omieszkał płakać z całych sił. Zastanawiam się co za człowiek mógł coś takiego zrobić- zabrać małemu dziecku jego zabawkę! Mam tylko apel do owego złodzieja by pamiętał że wszystko co się robi innemu człowiekowi "WRACA" w taki czy inny sposób ale adekwatny do rodzaju czynów.
Mam również prośbę, gdyby ktoś może coś wiedział na powyższy temat proszę o kontakt 607 052 536
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 15:47
ledwo nauczył się chodzić a już jeżdzi na rowerku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 15:51
to juz skandal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 16:21
Mi kilka lat temu ukradziono z wózka pozostawionego na klatce schodowej śpiwór, dodam że było bardzo zimno a ja byłam u koleżanki i musiałam wracać do domu z dzieckiem bez niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ted niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 16:34
Wieżowce na Gałczyńskiego to największa patologia w Bolesławcu, nic więc dziwnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2013r. o 18:02
masakra ta dzielnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
19 grudnia 2013r. o 8:02
no to od choinke masz problem z glowy,wiesz jak prezent dac synkowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 11:04
Pan pomylił się albo ukradziono rowerek albo tylko kõłko.Po co ta afera,jak chodzi tylko o kółko!Takie bzdety pisać na forum,to przesada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza