Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Złodzieju rowerka trzylatka !!!

~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 21:32
~Malgo napisał(a): wystarczy czytać ze zrozumieniem chyba ojciec napisał że ukradziono kółko , a w niektórych przypadkach to sądzę że co niektórzy płakali by i za rzepami ;(
Właśnie ,trzeba czytać ze zrozumieniem,przeczytaj sobie początek-temat,wielce spostrzegawcza istoto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malgo niezalogowany
21 grudnia 2013r. o 14:27
jakież było moje zdzieienie.....że przy rowerku brakuje przedniego kólka.Czytam czytam i nic innego tam nie jest napisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
21 grudnia 2013r. o 22:52
...DO ZLODZIEJA LOWELKA......żebyś więcej nie "babrał"roboty...jak już kradniesz ....to kradnij cały lowelek....a nie tylko same kółko..!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2013r. o 23:00
a ty lowelku jedź! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chłop niezalogowany
22 grudnia 2013r. o 14:27
A ja w dalszym ciągu nie rozumiem "idei" tego rowerka bez pedałów. Dlatego tez proponuję każdemu rodzicowi przejażdzkę na własnym rowerze odpychając się w taki sam sposób. Niezły, masochistyczny "masaż" dla klejnotów :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inny ojciec niezalogowany
22 grudnia 2013r. o 21:14
Ale z was kut.... sy dziecko płakało a wy gniecie z tego i macie zabawe Komentuja to napewno jakies gówniarze i tylko tyle mam do powiedzenia -zero kultury i ciekawe jak byście skomleli po zabraniu Xbox
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masz racje niezalogowany
22 grudnia 2013r. o 21:16
to jakieś pizdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2013r. o 22:47
~chłop napisał(a): A ja w dalszym ciągu nie rozumiem "idei" tego rowerka bez pedałów. Dlatego tez proponuję każdemu rodzicowi przejażdzkę na własnym rowerze odpychając się w taki sam sposób. Niezły, masochistyczny "masaż" dla klejnotów :/

Na takim rowerku dziecko szybko uczy się łapać równowagę - dzięki emu szybsza przesiadka na rower z 2 kołami. Nasz miał tylko malutki problem z nauką pedałowania ale dał radę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.