Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hazard jak z nim sobie poradzic?

~Unga bunga niezalogowany
28 grudnia 2013r. o 17:22
Zna może ktoś jakiś namiar na dobrego psychologa lub ośrodek dla osób uzależnionych od hazardu.
Wiem ze to jest dziadostwo gorsze od alkoholizmu i narkomani oraz mało komu udaje się wyjść całkowicie z tego gówna.
A pieniądze które się przepiernicza grając nie było by się w stanie ich przepic lub przecpac.
Wiec jak na poczatku postu szukam jakiegoś osrodka by nie upaść na dno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kier niezalogowany
28 grudnia 2013r. o 18:57
Faktycznie hazard to zguba.Też grałem w pokera ale się wyleczyłem mimo że jestem do przodu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2013r. o 19:25
Jestem poza domem. Namiary podam w poniedziałek .Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pipi niezalogowany
28 grudnia 2013r. o 19:58
Proponuje pograć na skrzyżowaniu koło szella , można dostać w nosek , napić się nalewki z Eko , pograć do woli , wypatroszyć kieszenie do cna i jeszcze pospać pod dębem ..........z mety przejdzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
28 grudnia 2013r. o 20:12
~pipi napisał(a): Proponuje pograć na skrzyżowaniu koło szella , można dostać w nosek , napić się nalewki z Eko , pograć do woli , wypatroszyć kieszenie do cna i jeszcze pospać pod dębem ..........z mety przejdzie .


:) ironizujesz z ludzkiego nieszczęścia i niemocy? :) gratuluję postawy..
Autorowi tematu życzę wytrwałości i powodzenia.. w walce z nałogiem.

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rafix niezalogowany
28 grudnia 2013r. o 20:25
na początek proponuje książke lub audiobook ,,Spalony" Andrzej Iwan. Może raczej nie na początek a jako dodatek do terapii.
Wspaniała książka nie tylko dla miłośników piłki - bo jest o niej też- ale szczególnie o ludzkich słabościach,upadkach i przede wszystkim o hazardzie i kłopotach jakie z nim są związane. Polecam i powodzenia!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rafix niezalogowany
28 grudnia 2013r. o 20:25
na początek proponuje książke lub audiobook ,,Spalony" Andrzej Iwan. Może raczej nie na początek a jako dodatek do terapii.
Wspaniała książka nie tylko dla miłośników piłki - bo jest o niej też- ale szczególnie o ludzkich słabościach,upadkach i przede wszystkim o hazardzie i kłopotach jakie z nim są związane. Polecam i powodzenia!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 18:41
Szklarska Poręba Oddział terapii uzależnień
Wrocław Poradnia Leczenia Odwykowego na Podwalu.
Warto poszukać w pobliżu mittingów dla AH.
Życzę wytrwałości i wierzę w sukces.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza