Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Hazard jak z nim sobie poradzic?

~ niezalogowany
29 grudnia 2013r. o 20:19
polecam wrocław na Podwalu. Juz 20 lat jestem po kuracji i jest dobrze, choc cieżko Ci bedzie. Tyle lat mineło a jak przechodzę koło kasyna to jakby mnie magnes przyciagał. trzeba duzo samozaparcia, jak raz znów spróbujesz to po Tobie. Dobrze że szukasz pomocy specjalisty bo bez tego sobie nie poradzisz ( przynajmniej ja nie dałem ), choc papierosy rzuciłem bez problemu. zrobiłeś pierwszy krok i tak trzymaj bo zniszczysz siebie rodzine i wszystko wkoło :( POWODZENIA !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~unga bunga niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 15:17
Dzieki wszystkim za jakas podpowiedz spróbuje z niektórych skorzystać bo samemu ciężko jest z tego wyjść a majac dodatkowo nie udany związek zero wsparcia na nowo się zaczyna grac tym bardziej ze to pozostaje jedyny sposób na odreagowanie stresu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~unga bunga niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 15:18
Dzieki wszystkim za jakas podpowiedz spróbuje z niektórych skorzystać bo samemu ciężko jest z tego wyjść a majac dodatkowo nie udany związek zero wsparcia na nowo się zaczyna grac tym bardziej ze to pozostaje jedyny sposób na odreagowanie stresu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
30 grudnia 2013r. o 20:52
Juz Ci od tego klikania w te owocowki tak reka chodzi, ze posty wbijasz po 10 od razu, moze sprobuj sil w jakiejs fabryce, przy prasie na przyklad, zeby duzo po przyciskac nawalac, skoro juz takich umiejetnosci nabyles...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomocna niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 17:15
~unga bunga napisał(a): Dzieki wszystkim za jakas podpowiedz spróbuje z niektórych skorzystać bo samemu ciężko jest z tego wyjść a majac dodatkowo nie udany związek zero wsparcia na nowo się zaczyna grac tym bardziej ze to pozostaje jedyny sposób na odreagowanie stresu.


Hej i jak sobie radzisz? Może napisz z czym jest związany stres, który musisz tak rozładowywać. Na pewno jest jakaś osoba z którą mógłbyś o tym porozmawiać, a jak nie to możesz tu coś pisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
1 stycznia 2014r. o 12:54
Takie coś znalazłemna na temat hazardu nawet ciekawe http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=902
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ tez uzalezniona niezalogowany
1 stycznia 2014r. o 22:43
~unga bunga napisał(a): Dzieki wszystkim za jakas podpowiedz spróbuje z niektórych skorzystać bo samemu ciężko jest z tego wyjść a majac dodatkowo nie udany związek zero wsparcia na nowo się zaczyna grac tym bardziej ze to pozostaje jedyny sposób na odreagowanie stresu.


Fajnie ze odpisujesz ale widzisz Uzalasz sie nad soba. Coz z tego ,ze masz nieudany zwiazek i zero wsparcia (nieprawda My ktorzy tutaj tobie odpisujemy jestesmy wsparciem).Co zrobiles zeby zwiazek miec moze poszedles grac i dlatego go nie masz?Gdzie szukasz pomocy.W bolcu mozna znalezc na 100%, napewno cie pokieruja trzeba bardzo chciec. Czy ty chcesz ?masz wytlumaczenie ze jak zwiazku nie ma i wsparcia nie ma to tylko i az grac?Czlowiku szukaj pomocy dla siebie jak siebie uratujesz to uratujesz rowniez to co wokol Ciebie. Czas zrobic pierwszy krok-powodzenia.Wiem ze sie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2014r. o 14:29
Właśnie Najważniejsze ,żeby siebie samego wspierać -być wsparciem dla siebie w zmianie własnego postępowania ,zachowania i życzyć sobie dobrze.Każdy sam odpowiada za swoje nieszczęscia albo szczęscia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.