Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Michael Schumacher w szpitalu po wypadku na stoku

11222
#Amnesty nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 7:46
jak skończycie wygryzać sobie gardła to może zajmiecie się meritum sprawy ? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 12:40
przecież ,,meritum,, już osiągnięte...
próby kłótni... :D
codzienność... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 12:47
Falco stary piernik z ciebie ,a tylko spamujesz i walisz emotikonke jedna za drugą i tak w wielu tematach,jak jakiś niewyżyty dzieciak co jara się internetem :|

Co do Schumiego, to nawet jak jakims cudem z tego wyjdzie,to nie bardzo będzie normalnie funkcjonował :(

Masakra w jaki dziwny i banalny sposób potrafią zginąć kierowcy ,którzy na torach czy na odcinkach wielokrotnie igrali ze smiercią,np.McRae,Kulig,Bugalski..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 13:20
:D

hemi...a co ci do tego?
przeleć się w ,,miasto,, bo na obwodnicy właśnie leci ,,temat dla ciebie,,
boś ,,ekspert,, przecież...
ty nie tu pierdzisz w taborecik a tam ,,newsik,, ucieka...

tym razem ,,bab,, nie było więc temat nie godny uwagi? :D a znowu trzy autka dziabnięte.... :D

ech ,,panowie ,, za kierownicą...


Dopisane 31.12.2013r. o godz. 13:20:

poprzedni post akurat nie mój ale mojego koleżkę na tyle rozbawiłeś że Ci odpisał ...
aby była jasność w pełni się z nim zgadzam... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 grudnia 2013r. o 15:13
hehe, kolega falco siedzi mu na kolanach i se klikaja :D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
31 grudnia 2013r. o 15:23
hemi napisał(a):
Masakra w jaki dziwny i banalny sposób potrafią zginąć kierowcy ,którzy na torach czy na odcinkach wielokrotnie igrali ze smiercią,np.McRae,Kulig,Bugalski..


to moze byc przyczyną ze bujają sie pancernymi furami za mln zeta zdlolnymi do przebicia muru i czują się na codzien niesmiertelni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 21:54
Falko ty stary ,a chyba durny !!
Co mnie obchodzą jakieś ekscesy na obwodnicy ,o których nawet nie wiem...
Kolejnym wpisem dałeś do zrozumienia,że jesteś zwykłym forumowym szkodnikiem ,który pitoli bez sensu :| :|
Na stare lata nie masz co robić tylko pitolić bez sensu w różnych tematach?
Żal mi ciebie człowieku :(

p.s.
Nie jestem,żadnym ekspertem,nie wiem do czego pijesz ,lub...za dużo pijesz..
p.s.II Delikatnie mnie juz irytujesz pieprząc głupoty nie na temat w każdym temacie..Najlepszego i ogarnięcia sie w 2014r.


Dopisane 31.12.2013r. o godz. 21:54:

Dzięki takim ludziom jak ty cały portal schodzi na dno,bo pod konkretnym tematem jakieś durne offtopy...moderacja nie reaguje, a ludzie pitolą głupoty nie na temat...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
31 grudnia 2013r. o 22:27
hemi napisał(a): Falko ty stary ,a chyba durny !!
Co mnie obchodzą jakieś ekscesy na obwodnicy ,o których nawet nie wiem...
Kolejnym wpisem dałeś do zrozumienia,że jesteś zwykłym forumowym szkodnikiem ,który pitoli bez sensu :| :|
Na stare lata nie masz co robić tylko pitolić bez sensu w różnych tematach?
Żal mi ciebie człowieku :(

p.s.
Nie jestem,żadnym ekspertem,nie wiem do czego pijesz ,lub...za dużo pijesz..
p.s.II Delikatnie mnie juz irytujesz pieprząc głupoty nie na temat w każdym temacie..Najlepszego i ogarnięcia sie w 2014r.Dopisane 31.12.2013r. o godz. 21:54:Dzięki takim ludziom jak ty cały portal schodzi na dno,bo pod konkretnym tematem jakieś durne offtopy...moderacja nie reaguje, a ludzie pitolą głupoty nie na temat...
Odezwał się co nie pitoli bezsensu na wszędzie cie pełno ma prawo się wypowiadać i nic ci do tego ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.