Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Michael Schumacher w szpitalu po wypadku na stoku

2900
#falco nieaktywny
2 stycznia 2014r. o 6:11


A Ty falco zamiast sie opierdzielac ruszyłbyś dupsko i oddał Kavie pieniądze,które Jej wisisz już chyba ze dwa lata,panie idealny i pyskaty.Na forum kłapiesz dziobem i jestes taki odważny a kasy jak nie było tak nie ma.


może napisz kogo teraz ,,bronisz,, :D
co cie bardziej boli?
sprawa tej która wymieniłaś czy ten którego ,,ego,, jest ci bliższe niż to co tutaj podnosisz?
nigdy nie napisałem że jestem idealny bo tak nie jest...
nie jestem tez pyskaty chyba że sobie tego zażyczysz ;)
...może ,,mirko,, ma rację?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 stycznia 2014r. o 14:10
falco napisał(a): zmarł pan Turski
o tym cicho tutaj( na forum)...no cóż
nie był ,,celebrytą,, :>
to piszę ja hemi...,,szkodnik,, :P
i nie pisz tych głupawych tekstów typu ,,żal mi ciebie,, bo nie oczekuję twojego ,,współczucia,, :D




falco , czy tematem jest Turski ? czemu wszedzie robisz off top ?
Masz coś do napisania w temacie Schumachera ? Proszę bardzo !
Chcesz pisać o Turskim i innych tematach - to jest nie na temat,czyli zasmiecanie forum.
Ogarniasz takie rzeczy? Czy za cięzkie to dla ciebie? :(
Czyli widać ,że zwykły szkodnik :(
Piszesz złośliwie o czymś co w żaden sposób nie jest związane z założonym tematem i jeszcze głupkowato cieszysz michę :(
I tak w wielu tematach.

Co do crow ,nikogo nie broni ,jak ja mam coś komuś do napisania to pisze prosto z mostu ,nie jako anonim tylko sie loguje ,aby wiadomo było,że to ja piszę i odpowiadam za to co piszę ! Proste !
Ja adwokata nie potrzebuję :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 stycznia 2014r. o 14:40
kiedy spojrzysz na powyższy post dostrzeżesz inny ,,off top,,
więc nie tylko ja jestem ,,szkodnikiem,, :D
,,ciesze michę,, jak to określasz jednak z innego powodu...
jest tu niewiele tematów w których piszę a które są moimi ulubionymi
jest to ,,polityka ,, i kler i w tych tematach zawsze wypowiadam się krytycznie bo zbyt mało dostrzegam pozytywów ...
pisanie że wypowiadam się w każdym temacie to kompletna bzdura bo nie wszystkie tematy mnie bawią...
pisząc w temacie o ,,szumim,, jak go pieszczotliwie nazywasz, moją intencją było nie zaśmiecanie forum, tylko zwrócenie uwagi nie na kogoś kto jest dla wielu zbyt odległy,bardziej obcy niż świetny redaktor Pan Turski...

nie potrafisz dostrzec pewnej ironii z jaką to napisałem ?
może zgłoś się do odpowiednich osób i zostań moderarorem...
;)
wtedy bez przeszkód wdrożysz ,,jedynie słuszną linię,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza