Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

opinie po zabawach sylwestrowych

~ niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 19:44
A ja bawiłam się w Dobrej i było super. Jedzonko pyszne i dużo, orkiestra też fajna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 19:44
Ja też bawiłam się w Bożejowicach było SUPER jedzenie i orkiestra bez zastrzeżeń,panie z rady rodziców postarały się i staneły na wysokości zadania.Polecam wszystkie organizowane przez nich imprezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 19:54
Ale my to juz wiemy pewnie od tej samej osoby ze w Bozejowicach było fajnie
ludzie nie powtarzajcie sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 20:01
Sylwester w Bożejowicach to jest to SUPER IMPREZA,wiem bo się tam bawiłam i nie przeszkadzało mi to że to sala gimnastyczna, była fajna orkiestra FLESZ i wyśmienite jedzenie,panie z rady rodziców postarały się. GRATULACJE :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 stycznia 2014r. o 20:07
~ napisał(a): Ale my to juz wiemy pewnie od tej samej osoby

Z tego co widzę to z różnego IP pisano na temat tej imprezy więc na przyszłego Sylwestra trzeba będzie się bliżej zainteresować.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 20:17
~ napisał(a): Ja i wszyscy co byli na sali w UBOCZU kolo Gryfowa na Sylwestra ,bylismy bardzo zadowoleni z 3-osobowego zespołu z Jeleniej Góry
Od pierwszych taktow do samego konca grali zajefajna muze od Sokołow po najnowsze hity z POP listy Spiewali w kilku jezykach i wszystko bardzo dobrze Chcialem dodac ze mieli niesamowite efekty swietlne wiekszosc dyskotek mogło by sie wzorowac :glowy ruchome lasery swiatla led itp
tego było bardzo duzo Duze brawa dla organizatorki za wybór zespołu
Prawdopodobnie zagraja nam w karnawale
Bedziemy czekac z niecierpliwoscia na zabawe z ich udziałem


Tez byłem na tej zabawie i bylo rewelacyjnie .Orkiestra super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 stycznia 2014r. o 20:19
Oprócz tych dwóch ostatnich wpisów na temat imprezy bo to samo IP

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Elka niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 20:26
co do wymiotującej młodzieży na sylwestrze w brzeźniku. Jak ktoś wyżej wspomniał była to impreza dla młodzieży więc nie ma co sie dziwić, młodzi umiaru nie mają. Przyjechałam po córkę i muszę przyznać, że myślałam, że obraz który tam ujrzę będzie mnie do końca zycia prześladował (na szczęście tak nie było). Muzyka grała, cała młodzież na parkiecie, jedzenie na stołach, a córka zadowolona. organizatorzy w wieku 17 (?) lat - zrobili dobrą robotę jak na swój wiek. GRATULACJE :-))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego