Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

opinie po zabawach sylwestrowych

5134
#TOjsienka nieaktywny
4 stycznia 2014r. o 20:49

Z tego co widzę to nie ma co się sugerować nr IP lub po prostu ludzie macie amnezję i sami nie wiecie gdzie byliście bo znów są dwa wpisy z jednego IP a zaprzeczające sobie.
~ napisał(a):

Skoro Było tyle jedzenia za 270 zł od pary jeszcze ZAIKS to organizatorzy musieli bardzo malo zapłacic zespołowi mysle ze nie dali im wiecej niz 2500 zł to wynika z rachunków myśle że to troche za malo na 5- osobowa kapele

W tej wypowiedzi chodzi o imprezę w Bożejowicach


Dopisane 04.01.2014r. o godz. 20:49:

~ napisał(a):

Też byłem na tej zabawie i bylo rewelacyjnie .Orkiestra super

A ten wpis jest odnośnie imprezy w Uboczu koło Gryfowa po samo IP
To po jakiego czorta komentujesz wcześniej imprezę na której nie byłeś a masz najwięcej do powiedzenie na temat jedzenia i orkiestry na niej.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 20:59
Malanowski nie chce żebyś została jego partnerką? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 stycznia 2014r. o 21:02
:| zamulacie po prostu mi się nudzi

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!!! niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 10:30
ten kto nie potrafi się bawić i nie zna się na muzyce niech lepiej siedzi w domu a nie pisze takie opinie na temat SYLWESTRA w ZEBRZYDOWEJ !!!! zespół CRYSTAL tak dawał czadu że nikt nie siedział . było super i to mało powiedziane... !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 17:40
sprawdz to jeszcze raz najlepiej w okularach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Otok niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 17:48
A w Otoku ?? Jakie wrażenia osób, które bawiły się w Otoku :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2014r. o 18:38
był ktoś w Krotoszycach? ;)
odrobinę mnie to ciekawi...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 18:59
TOjsienka napisał(a):
Z tego co widzę to nie ma co się sugerować nr IP lub po prostu ludzie macie amnezję i sami nie wiecie gdzie byliście bo znów są dwa wpisy z jednego IP a zaprzeczające sobie.
~ napisał(a):

A ten wpis jest odnośnie imprezy w Uboczu koło Gryfowa po samo IP
To po jakiego czorta komentujesz ....


Masz rację KOBIETO ! Wiele i wielu piszących ( na różne tematy ) ma to samo IP . Można założyć ,że pisze kilka osób bo..jeden komputer , jedno mieszkanie. Tylko dziwne jest to ,że komentarze często następują jeden po drugim od razu i są zupełnie sprzeczne . Tak , jakby ktoś miał rozdwojenie jaźni - raz widzi tak , drugim razem jest kim innym ...A może to jakaś metoda terapeutyczna ? Albo ktoś tak samotny ,że tworzy sobie swój własny , dziki swiat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza