Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz po kolędzie
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 14:16
~Iza napisał(a):

My nie zbieramy doświadczenia, my dokonujemy świadomego wyboru między dobrem a złem . To jest egzamin życia. I to na własne życzenie ;) .
Dobrej nocy :)


Doświadczamy własnego wyboru . :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 14:56
.. A dlaczego dziecko ( Boże ) robi coś żle ,bo brakuje mu doświadczenia ...:)

Zmoderowano 10.01.2014 godz.18:34 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 15:18
Dobry nauczyciel ( Jezus ) będzie dziecku wskazywać drogę ( ''ja i ojciec jedno jesteśmy'')
Zły nauczyciel będzie za potknięcia obwiniał , karał , zakazywał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 17:58
~ napisał(a): (...)

Naprawdę przykro mi z powodu twoich doświadczeń, ale czy forum Bolesławieckie jest miejscem do wylewania żali? My ci odszkodowania nie zapłacimy. Jeżeli tak cię skrzywdzili to od tego są odpowiednie instytucję, ale jeszcze raz ubolewam nad twoim losem. Jeśli mogę zapytać ile miałeś lat, gdy cię krzywdzili? Może powiesz jak się nazywał ten zwyrodnialec :>
A może najlepiej jak otworzysz zeszyt i się zaczniesz uczyć, bo w poniedziałek masz sprawdzian z przyrody.

Zmoderowano 10.01.2014 godz.18:36 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
10 stycznia 2014r. o 18:02
~ napisał(a):


IP: 82.177.78.*** czy ty jesteś psychicznie zdrowy? czy wiesz, że za te słowa możesz się znaleźć w sądzie? tylko pytam, raczej retorycznie :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 18:06
Nie, nie może Alter, niestety nie. Małoletni nie mogą być sądzeni za takie wygłupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 18:46
~ napisał(a):
Nie widzę problemu , dla mnie ta rozmowa, to jak w gra, gdzie przerzucamy się swoimi atutami zrozumienia , :) :)
i dopóki jest w dobrym tonie to dla mnie o.k. :) (...)

Jak dla mnie jest super o.k. :)
Problem braku zgodności dotyczy tego w Kogo i w co wierzymy.
Wg Ciebie : jak rozumiem, Bóg Kreacji.
I co dalej, czy interesujący się losem stworzenia, kierujący nim?
Wg mnie: Bóg Stworzyciel, interesujący się stworzeniem, miłosierny, ale sprawiedliwy. Odpowiedzialna Miłość.
Wg Ciebie: człowiek został stworzony bez samoświadomości, doświadczenie/ wiedza daje mu pozycję równy z równym. Czy tak? Co do śmiertelności naszego ciała - nie mogę rozgryźć- jeżeli będziemy myśleć, że jest nieśmiertelne, to tak się stanie?
Wg mnie : człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga jako istota myśląca, posiadająca wolną wolę. Konsekwencją nieposłuszeństwa jest m.in. śmierć ciała, dusza jest nieśmiertelna. Odzyskanie nieśmiertelności ciała nastąpi po zmartwychwstaniu.

Oczywiście wgłębiając się w Pismo Św. należy mieć świadomość tego, że było spisane przed wiekami, a symbole i przypowieści były zrozumiałe dla ówczesnych i wyrosłych w tamtej kulturze.

Tak, masz rację, dla mnie równość stworzenia ze Stwórcą jest obrazoburcza. Pycha, wg Katechizmu Kościoła katolickiego, rozpoczyna "listę" grzechów głównych.

Wiara ... , wcześniej czy później wszystko stanie się jasne, ... po drugiej stronie życia.

Miłego wieczoru :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 20:53
a mnie uczyli pewnie jacys ...e bo wpierali mi w szkole ze powstalismy jako ludzie w drodze ewolucji tzn. z malpy . czy ktos w to watpi ???

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza