Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

OXPRESS

~zainteresowana mama niezalogowany
4 stycznia 2014r. o 19:18
Zastanawiam się czy warto zapisać dziecko do szkoły do OXPRESSu od września.

Jakie macie opinie?

Z góry dziękuję za informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 8:54
Ja polecam, tez rok temu mialam taki dylemat, teraz decyzji nie żałuję. Mnóstwo zajęć, fajna kadra, dużo sportu, polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2014r. o 13:49
~Ania napisał(a): Ja polecam, tez rok temu mialam taki dylemat, teraz decyzji nie żałuję. Mnóstwo zajęć, fajna kadra, dużo sportu, polecam.

Także polecam tą szkołę. Moje dziecko jest zachwycone,a wychowawczynię uwielbia. W szkole jest dużo dodatkowych zajęć ,w klasie jest max.17 osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
17 stycznia 2014r. o 11:23
~MM napisał(a): Jak w temacie - proszę o opinie na temat klas początkowych (kadra, poziom nauczania, zaangażowanie, atmosfera).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rodzic niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 11:54
Szkoła może i fajna ale wyniki w nauce nie najlepsze. Skoro szkoła chce być taka fajna t nie tylko zajęcia dodatkowe się liczą. Tak na marginesie Oxpress kopiuje jota w jotę gimnazjum z ulicy bankowej. Może kadra szkoły okspress sama coś wymyśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 20:42
już w tym momencie może nie być miejsc w klasach pierwszych mimo,że z tego co wiem mają być trzy pierwsze klasy. ja od swoich znajomych słyszałam sama pozytywne opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też rodzic niezalogowany
18 stycznia 2014r. o 8:09
Nieprawda, nie kopiuje. Założenia gimnazjum oxpressu i gimnazjum na bankowej są zupełnie inne. Wiem, bo dowiadywałem się pod kontem swojego syna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
18 stycznia 2014r. o 15:27
Kopiowanie cos dobrego nic nie szkodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.