Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OXPRESS

~Mama niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 18:30
Ja jako rodzic, który przyprowadza dziecko do przedszkola widzę dyrektora, który ma znakomity kontakt ze swoją kadrą. I chociaż osobiście uważam, że mógłby zapoznać się z podstawowymi zasadami kultury, np. Podniesienie się z krzesła w trakcie rozmowy z rodzicem, to uczciwie muszę mu przyznać, że swoją placówką zarządza umiejętnie. Co do przedszkola nie mam żadnych zastrzeżeń, zamierzam posłać córkę do 1 klasy w tej szkole a dla starszego dziecka rozważam gimnazjum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie oxpressowi niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 18:51
Bardzo często wypłata jest opóźniona. Np; 10 ma być wypłata, a ten dzień wypada w piątek. Wypłata jest w poniedziałek, bo dyrektor twierdzi, że zrobił przelew po południu i musiała "nie dojść"..... Na święta i w ogóle nie da ani grosza więcej. Przez trzy lata pracy nie było nic, nawet durne 100zł na Boże Narodzenie nie da! Nie ma żadnych dodatków, premii, 13-stek czy co tam mają inne szkoły .... A to że CO CHWILĘ są tam oferty pracy, to chyba mówi samo za siebie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 18:52
~Nie oxpressowi napisał(a): Bardzo często wypłata jest opóźniona. Np; 10 ma być wypłata, a ten dzień wypada w piątek. Wypłata jest w poniedziałek, bo dyrektor twierdzi, że zrobił przelew po południu i musiała "nie dojść"..... Na święta i w ogóle nie da ani grosza więcej. Przez trzy lata pracy nie było nic, nawet durne 100zł na Boże Narodzenie nie da! Nie ma żadnych dodatków, premii, 13-stek czy co tam mają inne szkoły .... A to że CO CHWILĘ są tam oferty pracy, to chyba mówi samo za siebie!


a powiedzcie czy to prawda, że własciciel ma problem z wypłacaniem wynagrodzeń? pytam, bo są oferty pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 18:57
Ja swoje dzieci przeniosłam tam z publicznej szkoły do drugiej klasy. Mam więc duże porównanie i cieszę się,że znalazło się dla nas miejsce w oxpresie bo to super szkoła z której moje dzieci wcale nie chcą wychodzić. Jest dużo więcej nauki i dzieci dużo więcej pracują w szkole co wyszło dla nich na wielki plus! Zajęcia dodatkowe w każdej dziedzinie- bardzo intersujące co widać po tym jak dużo dzieci na nich zostaje.Wszystkie sprawy załatwiane są od ręki :-) My jesteśmy bardzo zadowoleni a nasze córki zachwycone szkołą do której maszerują z ochotą - czego chcieć więcej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 19:06
Jak Ci tak źle to się zwolnij, skoro w innych szkołach lepiej płacą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 19:09
~Nie oxpressowi napisał(a): Bardzo często wypłata jest opóźniona. Np; 10 ma być wypłata, a ten dzień wypada w piątek. Wypłata jest w poniedziałek, bo dyrektor twierdzi, że zrobił przelew po południu i musiała "nie dojść"..... Na święta i w ogóle nie da ani grosza więcej. Przez trzy lata pracy nie było nic, nawet durne 100zł na Boże Narodzenie nie da! Nie ma żadnych dodatków, premii, 13-stek czy co tam mają inne szkoły .... A to że CO CHWILĘ są tam oferty pracy, to chyba mówi samo za siebie!
Szukaj lepszej pracy w takim razie, komuna już minęła. A szukają pracowników, bo otwierają gimnazjum. Jakoś w przedszkolu panie się nie zmieniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rodzic niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 20:23
Moj znajomy tam pracował i sie zwolnił bo nie wypłacał w terminie wypłat mając do tego durnowate wizje w stylu: u mnie masz 3 godziny i nigdzie indziej nie wolno ci pracować bo albo u mnie albo nie?! Wyniki w nauce bardzo słabe! Jak na szkołe prywatną to gorzej niż źle!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 20:29
~mama napisał(a): Ja swoje dzieci przeniosłam tam z publicznej szkoły do drugiej klasy. Mam więc duże porównanie i cieszę się,że znalazło się dla nas miejsce w oxpresie bo to super szkoła z której moje dzieci wcale nie chcą wychodzić. Jest dużo więcej nauki i dzieci dużo więcej pracują w szkole co wyszło dla nich na wielki plus! Zajęcia dodatkowe w każdej dziedzinie- bardzo intersujące co widać po tym jak dużo dzieci na nich zostaje.Wszystkie sprawy załatwiane są od ręki :-) My jesteśmy bardzo zadowoleni a nasze córki zachwycone szkołą do której maszerują z ochotą - czego chcieć więcej?
Ciekawe czy córki będą zadowolone kiedy będą maszerowały z ul.Tysiąclecia na piechotę na basen, albo na uroczystości w stroju galowym,albo po w-f?Powiedzmy sobie wprost są dwie szkoły Oxpress,ta przy ul.Tyrankiewiczów gdzie jest okey i ta przy ul.Tysiąclecia ,która pozostawia wiele do życzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza