Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

OXPRESS

~ niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 9:57
I co z tego, że wpiszesz się w kajet? Możesz wpisać cokolwiek i wejść. Wiem, bo u mojego dziecka w szkole jest to samo. Pani Woźna nie zna rodziców dzieci wszystkich klas, tym bardziej, że nie zawsze siedzi tam ta sama pani. Dodatkowo to co dzieje się na korytarzach w czasie przerw pozostawię bez komentarza. U mnie już za późno na zmiany, ale do gimnazjum publicznego syn na pewno nie pójdzie a córka po przedszkolu bedzie kontynuowała naukę w oxpressie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 9:58
A czasem nie siedzi tam nikt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Znajomy niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 11:17
~Tak oxpressowi napisał(a): Tylko, że ten NORMALNY pracodawca wypłaca Tobie wypłatę z pieniędzy podatników. Myślę, że ta nagonka na Oxpress spowodowana jest zwykłą zazdrością. Facet zaczynał od szkoły językowej a teraz prężnie działające przedszkole, szkoła podstawowa, do której jest więcej chętnych niż miejsc i jeszcze gimnazjum. A ja jako rodzic dwójki dzieci w końcu mam jakąś alternatywę. Życzę dalszych sukcesów.



Nie fascet tylko Pani Margita. Pan Tyrakowski zagarnął szkołę. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.