Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dymiąca parafia

1
emem
7 stycznia 2014r. o 17:28
~* napisał(a): Zobacz Marcinie jak to pięknie Ci idzie , bo zawsze jest się mądrym będąc bezczynnym :)

(ciach...)



Przykro mi, ale nie jestem w stanie Ci pomoc...
Ale jesli rozmowa moze Ci pomoc sie lepiej poczuc - zadzwon lub napisz maila :-)

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 17:36
A czegóż można było się spodziewać ;)
Czy moje samopoczucie by się poprawiło, hm wątpliwa sprawa , ale co do pogorszenie Twojego to jestem pewna :D

Pozdrawiam , dawna znajoma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
7 stycznia 2014r. o 17:43
Nie przeceniaj swoich mozliwosci - zaden anonim nie jest w stanie mi popsuc mi homoru :)

Ale o paleniu w piecach syfem warto dyskutowac - i nei ma znaczenia czy to piec w domu parafialnym czy w mieszkaniu u Kowalskiego :) Im mniej syfu w piecach tym lepsze powietrze w miescie.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 18:41
Na fakt z pierwszego postu spadła zasłona dymna w postaci Krakowa, samochodów, papierosów i innych schorzeń.
Ale ważne jest pytanie, czy ktoś już powyższy fakt -> "śmierdzący siarką żółtawy dym" zgłosił do odpowiednich służb.

"Nikt palcem nie kiwnie bo to kler."
Pan, wójt czy pleban - prawo i jego przestrzeganie jest/powinno być* takie same dla i przez każdego.

* - niepotrzebne skreślić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 18:58
Setki kominów w mieście, a wam przeszkadza ten jeden? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 19:00
To jest atak na kościół. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 19:47
Ale wy pieprzycie trzy po trzy.....ja pale węglem u siebie i też mi dym z komina leci....też czasem gęsty i co mam zrobić węgiel wysoko kaloryczny i efekt murowany.....i wcale nie trzeba palić syfu aby się dymiło.....
To samo tyczy się ludzi którzy palą papierosy, samochodów, pieców na gaz bo też śmierdzi....
Mam sąsiadkę której też przeszkadza bo dym z komina leci jak ja bym była winna za wiatr że wieję w jej stronę....ale jak jej kot chodzi po posesjach i kupczy to jest oki
LUDZKA PSYCHIKA a może leczyć się powinni co niektórzy albo zanim zaczną innych oczerniać to najpierw niech sobie zrobią rachunek sumienia co oni wyprawiają....
Ludzie ogarnijcie się robicie zdjęcia filmujecie kominy a wy tacy jesteście w porządku....
Jak zobaczyłam ten artykuł to padłam jak bym widziała swoja sąsiadkę stojącą na balkonie i filmującą mój komin....masakra laska która ma 38 lat.....a co na starość będzie plotkara numer 1 już jest....a co dalej

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania81 niezalogowany
7 stycznia 2014r. o 19:55
~ napisał(a): Setki kominów w mieście, a wam przeszkadza ten jeden? :P


Bo to złośliwość ludzka....dziś plują narzekają a jutro do kościoła pójdą i do komunii przystąpią...jak by nigdy nić.
Idź jeden z drugim do księdza i pogadaj aby kupił gdzie indziej węgiel....bo ten co kupił za bardzo dymi....ale nie tu tylko pluć i opluwać umieją...znacie przysłowie kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza