Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kogo polecisz do remontu mieszkania?

~Rk niezalogowany
10 stycznia 2014r. o 20:48
Szukam ekipy/człowieka, kto solidnie wyremontuje mieszkanie. Kontaktowałem się z kilkoma ekipami i albo nie mieli wolnego terminu, albo ceny były kosmiczne, albo opinie po sprawdzeniu fatalne. Niby kryzys mamy, ale chyba nie w budownictwie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polecane.pl niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 9:03
790 580 442
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 9:40
A kto to jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polecająca niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 10:06
ja polecam Pana Adama ,robi sam,szybko i solidnie . Mało mówi dużo robi i jeszcze doradzi. Łazienke zrobił mi w tydzień i nie zostawił bałaganu .Złota rączka. numer do tego pana to 519104672
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hdd niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 11:30
Kiedy remontowałem mieszkanie zauważyłem jedną zasadę . Na dobrego fachowca z reguły trzeba poczekać . Opinii o budowlańcu raczej słuchaj od znajomych ( dobrych ) którym coś wyremontował a nie bo słyszeli ,że ktoś komuś . Niestety jest wielu tzw fachowców którzy robią lipę i człowiek traci kasę ale to rzecz ulotna jest i niema ,niema i jest . Najgorsze ,że budowlaniec wychodzi i zostawia Cię z nerwami i niepewnością czy np. nie zalejesz za tydzień sąsiada . Na koniec na pewno nie polecam nikogo z rodziny :) to taka rada .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 11:35
Śmiało mogę polecić siebie nr: 787 296 629, zawsze można się dogadać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 11:59
Ja osobiście polecam Pana Zdzisława, prowadzi jednoosobową firmę, ale gdy potrzeba mu pomocnika to sam sobie go znajdzie. U mnie wykonywał generalny remont całego parteru w domu i jestem bardzo zadowolona, u innych musiałam czekać na wolny termin, a Pan Zdzisław przyszedł z marszu. Do tego cena była o kilka tyś. mniejsza niż u innych firm. Polecam umówić się z nim na spotkanie, oszacowanie i wycenę tego co trzeba zrobić. U niego wycena jest darmowa. Pan Zdzisław podaje kwotę i nigdzie taniej nikogo nie znalazłam. Do tego można zobaczyć jego wcześniej wykonane prace u innych, a także u niego w domu. Podaję jego nr te. 609-178-682
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edy niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 12:05
507 644 275
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza