Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kogo polecisz do remontu mieszkania?

~Ja niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 12:22
Śmiało mogę polecić siebie nr: 787 296 629, zawsze można się dogadać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 12:51
Polecam pana Bartka jest szybki dokładny i niema cen wygórowanych w porównaniu do innych Firm.
Podaje nr.tel.889-082-809
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 13:24
a kto się kryje pod tym nr 507 644 275, czy jest godny polecenia ? jakie ma opinie odnośnie swoich umiejętności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bb niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 17:04
Ja mogę polecić Pana Mariusza - dobry fachowiec i bardzo dokładny nr 530218010.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iwona niezalogowany
11 stycznia 2014r. o 17:36
Ja polecam wam człowieka solidnego, znającego się na rzeczy i wcale nie drogiego .''Polecająca'' już o nim wspomniała.To pan Adam.U mnie robił i jestem bardzo zadowolona.Jeszcze raz- tanio, dobrze, szybko i solidnie to tylko pan Adam nr tel.519 104 672 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 10:11
Tylko nie Pana Mariusza!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 10:17
731066360 solidnie tanio i jak chcecie bez faktury to taniej robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2014r. o 10:19
u mnie za 2 pokoje i kuchnie na gotowo wziął 800zł bez papiera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.