Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Beata Kempa o gender
211
skorn
19 stycznia 2014r. o 17:07
Mężczyzna z mężczyzna może sobie żyć, ale czemu ma być to nazywane rodziną? I czemu niby jest to jakiś znak postępu, rozwoju, mądrości?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
19 stycznia 2014r. o 17:34
~Iza napisał(a): Jakiś Ty zgodny,BPM-ie, ;) Uwaga o konserwatystach w Sodomie rewelacyjna i nie do przecenienia. :D


Zgadzam sie tez i z tym, ze swiat pozbawiony stereotypow i religianckich przesadow bedzie swiatem, w ktorym kazdy obywatel, od probowki do kroplowki, bedzie mogl sobie przebierac do woli w tozsamosciach plciowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
19 stycznia 2014r. o 17:43
emem napisał(a): Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz.
Jezeli ktos ma ochote nalozyc sukienke czy pomalowac paznokcie to prosze bardzo. Mi nic do tego, Tobie tez nic.

A co do badan - nie widze nic zlego w prowadzeniu analiz.


Jestem za tym, że jeżeli ktoś chce sobie robić badania i eksperymenty niech to robi na dorosłych osobach, które są chętne. Nawet efekt by mnie ciekawił. Natomiast oburzające jest eksperymentowanie na dzieciach. Spłycasz cały problem nie mając podstawowej wiedzy na temat rozwoju dzieci i tego w jak destrukcyjny sposób może wdrożenie tej ideologii wpłynąć na ich umysł.

falco napisał(a): KC... :)
mnie tak wychowano BEZ INGERENCJI PAŃSTWA i tak chcę wychowywać dzieci także BEZ JEGO UDZIAŁU...

...napiszcie mi jedno :)
boicie się ,,gender,, we własnym domu?
czy czujecie jego ,,obecność ,, w Waszym otoczeniu?
ja nie...
dla mnie jedno jest pewne :)
sprawa stała się ,,modna,, a temat nakręcają ,,środowiska,, które tak naprawdę niewiele z tym ,,genderyzmem,, mają wspólnego... ;)


Falco, w dzisiejszych czasach jest tak, że dzieci spędzają większą część dnia w przedszkolu, czy szkole. I to te instytucje odgrywają bardzo dużą rolę w ich wychowaniu. Do tego dochodzi telewizja i internet, skąd dzieci czerpią wiedzę. To nie jest tak, że ktoś sobie gada gada i tyle. Są pewne środowiska, którym zależy na tym, żeby wprowadzić tę ideologię w życie i jeśli nie będzie głosu sprzeciwu cichaczem wejdzie to do programu nauczania i o ile mówienie dzieciom , że nie wolno dyskryminować nikogo ze względu na pleć, wyznanie, czy kolor skóry jest jak najbardziej słuszne o tyle wmawianie dzieciom, że płeć biologiczna nie musi mieć znaczenia jest już niebezpieczne. Ty piszesz z perspektywy osoby dorosłej, która została ukształtowana w społeczeństwie składającym się z kobiet i mężczyzn, Twoje prawnuki mogą już żyć w społeczeństwie " człowieka A i człowieka B" i doprowadzi to do degeneracji społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
19 stycznia 2014r. o 17:52
~zacofany moher napisał(a):
emem napisał(a):
No coz. Jezeli dwie kobiety badz dwoch mezczyzn chce tworzyc rodzinie, to prosze bardzo.

Oczywiście, że nie "proszę bardzo". Tak, jak z dwóch lewych rękawów nie da się uszyć koszuli, tak z dwóch panów nie da się stworzyć rodziny.


Dla tych dwoch panow to sie bedzie nazywalo rodzina.


~zacofany moher napisał(a):
emem napisał(a):
Jeszcze nie tak dawno w Polsce, gdy para mlodych ludzi (chlopak i dziewczyna) mieszkala razem bez slubu, to byli wykleci przez spoleczenstwo. Dzisiaj jest to zupelna norma i nic w tym zlego.

Nie jest to "zupełna norma" i oczywiście jest to bardzo zła postawa. Tak, jak z rękawa prawego i lewego nie da się bez szwów zrobić koszuli, tak nie da się stworzyć rodziny bez błogosławieństwa Bożego.


Jak najbardziej jestes w bledzie. Da sie stworzyc rodzine bez slubu. Jestem tego doskonalym przykladem.


Dopisane 19.01.2014r. o godz. 17:52:

kc napisał(a):
emem napisał(a): Nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz.
Jezeli ktos ma ochote nalozyc sukienke czy pomalowac paznokcie to prosze bardzo. Mi nic do tego, Tobie tez nic.

A co do badan - nie widze nic zlego w prowadzeniu analiz.


Jestem za tym, że jeżeli ktoś chce sobie robić badania i eksperymenty niech to robi na dorosłych osobach, które są chętne. Nawet efekt by mnie ciekawił. Natomiast oburzające jest eksperymentowanie na dzieciach. Spłycasz cały problem nie mając podstawowej wiedzy na temat rozwoju dzieci i tego w jak destrukcyjny sposób może wdrożenie tej ideologii wpłynąć na ich umysł.


Bazujesz na doswiadczeniach minionych lat - czyli na tym, jak dzieci byly wychowywane czy nauczane w ostatnich dziesiecioleciach. Nie bierzesz pod uwage tego, ze swiat sie zmienil przez te dziesieciolecia, i to co bylo pare latu temu, za pare juz nie bedzie funkcjonowalo.
Tak jak 10 lat temu nikt by sobie nie wyobrazil, zeby dzieci uzywaly tabletow, tak teraz mowi sie o tym, zeby w szkole zamiast ksiazek uzywac wlasnie takich urzadzen.

Ja nie mam nic przeciwko prowadzeniu tego typu badan - oczywiscie rodzice, ktorym sie to nie podoba nie powinni byc do tego zmuszani. Podobnie jak nie sa zmuszani rodzice dzieci, ktore nie chodza na religie.

Mysle, ze dzisiejsze dyskusje o badaniach gender to niepotrzebna panika. Po prostu temat zastepczy zakrywajacy o wiele wazniejsze problemy - m.in. wlasnie pedofilia w kosciele, ktora to jest na pewno duzo bardziej szkodliwa niz ewentualny wplyw badan gender, czy zwykle problemy gospodarcze, ktore negatywnie wplywaja na rozwoj gospodarstw domowych.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
19 stycznia 2014r. o 18:04
emem napisał(a): Bazujesz na doswiadczeniach minionych lat - czyli na tym, jak dzieci byly wychowywane czy nauczane w ostatnich dziesiecioleciach. Nie bierzesz pod uwage tego, ze swiat sie zmienil przez te dziesieciolecia, i to co bylo pare latu temu, za pare juz nie bedzie funkcjonowalo.
Tak jak 10 lat temu nikt by sobie nie wyobrazil, zeby dzieci uzywaly tabletow, tak teraz mowi sie o tym, zeby w szkole zamiast ksiazek uzywac wlasnie takich urzadzen.

Ja nie mam nic przeciwko prowadzeniu tego typu badan - oczywiscie rodzice, ktorym sie to nie podoba nie powinni byc do tego zmuszani. Podobnie jak nie sa zmuszani rodzice dzieci, ktore nie chodza na religie.

Mysle, ze dzisiejsze dyskusje o badaniach gender to niepotrzebna panika. Po prostu temat zastepczy zakrywajacy o wiele wazniejsze problemy - m.in. wlasnie pedofilia w kosciele, ktora to jest na pewno duzo bardziej szkodliwa niz ewentualny wplyw badan gender, czy zwykle problemy gospodarcze, ktore negatywnie wplywaja na rozwoj gospodarstw domowych.


Emem, do Ciebie to jak do ściany, ja piszę o utożsamianiu się ze swoją płcią, a ty o tabletach. Weź pierwszą lepszą książkę z psychologii rozwojowej i poczytaj o tym jak rozwija się dziecko i później porozmawiamy. To nie jest temat zastępczy , nie zdajesz sobie sprawy jak wdraża się takie ideologie w życie. Skoro jesteś taki otwarty na nowe , to czemu jesteś przeciwnikiem pedofilii. Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby dorosła osoba współżyła z dzieckiem , ale świat idzie do przodu, czemu tego zabraniać ? Może dzieciom się to spodoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2014r. o 18:09

Nie jest to "zupełna norma" i oczywiście jest to bardzo zła postawa. Tak, jak z rękawa prawego i lewego nie da się bez szwów zrobić koszuli, tak nie da się stworzyć rodziny bez błogosławieństwa Bożego.

Dobre,niezły jajcarz z księdza.To może się razem pośmiejemy;

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15296023,Watykan_potwierdza__prawie_400_ksiezy_usunietych_ze.html?lokale=wroclaw#BoxWiadTxt

http://www.tvn24.pl/franciszek-skandale-wziely-sie-z-upadku-ludu-bozego-ze-slabosci-i-zdeprawowania-ksiezy,388392,s.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Watykan-abp-Jozef-Wesolowski-zostanie-osadzony-z-surowoscia-na-jaka-zasluguje,wid,16335830,wiadomosc.html

:D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
19 stycznia 2014r. o 18:15
kc napisał(a): Emem, do Ciebie to jak do ściany,


Dokladnie jak z Toba.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 stycznia 2014r. o 18:28
emem napisał(a): Dla tych dwoch panow to sie bedzie nazywalo rodzina.


Byleby dzieci trzymac z daleka od takiej "rodziny"


Dopisane 19.01.2014r. o godz. 18:28:

emem napisał(a): Nie bierzesz pod uwage tego, ze swiat sie zmienil przez te dziesieciolecia, i to co bylo pare latu temu, za pare juz nie bedzie funkcjonowalo.


Pod pewnymi względami świat NIE ZMIENIŁ SIĘ, odkąd istnieje człowiek, np. pod względem istnienia dwóch płci czy rodzenia dzieci przez kobiety. To są rzeczy fundamentalne i niezmienne, i nawet najbardziej zaawansowane sztuczki socjologiczo-psychologiczne tego nie zmienią, co najwyżej mogą tylko narobić szkód.

Dlaczego nie bierzesz tego pod uwagę?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie