Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Walentynkowe Mistrzostwa Polski w pocałunku podwodnym
~kakaowy szatan niezalogowany
12 lutego 2014r. o 21:34
rafi napisał(a):
skorn napisał(a): A jak sobie nie będę darował, to co mi zrobisz? Nakrzyczysz na mnie? ; (
Oby więcej takich ludzi na forum jak Skron i zmotywowany ;). Zresztą nie wiem jaką krzywdę wam tacy ludzie wyrządzili żeby zaraz zacząć pisać że są chorzy nasze społeczeństwo tak ma bo on jest czarny to trza go lać a jak biały to jest ok a jak lesbijka czy gej to też trza tych ludzi lać jak nie wiem. Lepiej by było gdyby społeczeństwo działo na pedofila i mordercę jeden już nawet wyszedł ;)


porównujesz kolor skóry do choroby psychicznej ? gratuluje. a co MI i większości społeczeństwa przeszkadzają tacy wariaci ? a no przeszkadzają po pierwsze tym, że sama wizualizacja jak jeden facet drugiemu facetowi wkłada język do gardła jest obrzydliwa jak gówno na talerzu jedzone sztućcami w drogiej restauracji, a po drugie, należe do większości i nie życzę sobie, żeby przywileje były przyznawane mniejszości ot tak po prostu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2014r. o 21:49
~kakaowy szatan napisał(a): gratuluje. a co MI i większości społeczeństwa przeszkadzają tacy wariaci

Też mi przeszkadzają wariaci piszący takie posty ale toleruję ograniczone umysłowo osoby!:)
~kakaowy szatan napisał(a): sama wizualizacja jak jeden facet drugiemu facetowi wkłada język do gardła jest obrzydliwa jak gówno na talerzu jedzone sztućcami w drogiej restauracji,

Czy o całowaniu swojej kobiety mówisz , że wsadzasz jej język do gardła? :>
~kakaowy szatan napisał(a): należe do większości i nie życzę sobie, żeby przywileje były przyznawane mniejszości ot tak po prostu.

Całowanie nazywasz przywilejem??:>

PS.Sam pomysł Mistrzostw uważam za kretyński!!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 lutego 2014r. o 0:47
~Papuga napisał(a):
skorn napisał(a): Dewiacja to choroba, patologia, więc jak mam to nazywać? Pociąg seksualny do osoby tej samej płci nie jest normalny. Nie trzeba mieć skończonej medycyny, by dojść do takiego wniosku, wystarczy zdrowy rozsądek.


Obściskiwanie się w miejscach publicznych na granicy kopulacji osób różnej płci też normalne nie jest :> To ci nie przeszkadza ??


Może nie zawsze estetyczne, ale jak najbardziej mieści się w granicach normalności.


Dopisane 13.02.2014r. o godz. 00:47:

~ napisał(a): grzdylowy bełkot


Nie masz tam pod ręką jakiegoś mema z księżmi mordującymi sbeka?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2014r. o 1:05
Uspokójcie się ludzie ,nic wam nie grozi,nie podoba się ,nie patrzeć,mają takie samo prawo jak wszyscy i nie robią nic złego ,pary różnopłciowe zachowują sie skandalicznie obnosząc sie ze swoją seksualnością w miejscach publicznych i jakoś nikt nie wiesza psów na nich ,choć bywają odrażający.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11612
#GFGF nieaktywny
13 lutego 2014r. o 1:28
M A S A K R A C J A . . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2014r. o 9:16
rafi napisał(a):
skorn napisał(a): A jak sobie nie będę darował, to co mi zrobisz? Nakrzyczysz na mnie? ; (
Oby więcej takich ludzi na forum jak Skron i zmotywowany ;). Zresztą nie wiem jaką krzywdę wam tacy ludzie wyrządzili żeby zaraz zacząć pisać że są chorzy nasze społeczeństwo tak ma bo on jest czarny to trza go lać a jak biały to jest ok a jak lesbijka czy gej to też trza tych ludzi lać jak nie wiem. Lepiej by było gdyby społeczeństwo działo na pedofila i mordercę jeden już nawet wyszedł ;)


pierwszy "yntelygentny" na bolcu się odezwał, nasze społeczeństwo jest takie że lubi lać także nierozgarnięte koty w moherowych czapkach, chłopcze przysposabiając sobie "twarz kota" oraz okrywając ją turkusowym moherowym nakryciem głowy jesteś niczym innym jak efektem ideologi gender
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2014r. o 9:59
skorn napisał(a): Podobno jacyś cierpiący na homoseksualizm się zgłosili i będą epatować jego objawami.


Jeżeli będą epatować we własnym zakresie, to chyba Twoja empatia nie ucierpi ? ;)
I nie porównuj swojej HOMOFOBII do dewiacji, chorób itp.
Wszak homoseksualizm jest stary jak świat ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
13 lutego 2014r. o 10:13
nie mam nic do gości ale organizatorzy i inni uczestnicy nie powinni sie na to zgodzić z jednej przyczyny. pojemność płuc faceta jest wieksza niż kobiety. więc zabawa jest w tym momencie nieuczciwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza