Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Walentynkowe Mistrzostwa Polski w pocałunku podwodnym
~Papuga niezalogowany
13 lutego 2014r. o 10:31
~mir.ko napisał(a): nie mam nic do gości ale organizatorzy i inni uczestnicy nie powinni sie na to zgodzić z jednej przyczyny. pojemność płuc faceta jest wieksza niż kobiety. więc zabawa jest w tym momencie nieuczciwa


No to jest rozsądny argument na nie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
13 lutego 2014r. o 10:50
Portal, który chciał mieć więcej komentarzy niż zazwyczaj umieścił informację o tym, że para homoseksualistów zgłosiła chęć udziału w konkursie, po czym napisali, że chłopcy nie potwierdzili, że będą, co oznacza, że nie będą brali udziału. Czyli "news" o niczym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
13 lutego 2014r. o 11:03
kc napisał(a): ... para homoseksualistów ...


Jestem pewien, podobnie jak mir.ko , że para homoseksualistek wzbudziłaby większe zainteresowanie.
No bo ile można czytać/oglądać o homoseksualistach/homoseksualistów ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
13 lutego 2014r. o 11:09
pod warunkiem że wystąpią nago. wtedy nawet przyjde
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
13 lutego 2014r. o 11:21
~mir.ko napisał(a): pod warunkiem że wystąpią nago.


Nie zmieni to NATURY rzeczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2014r. o 16:03
~kajtek napisał(a):
kc napisał(a): ... para homoseksualistów ...


Jestem pewien, podobnie jak mir.ko , że para homoseksualistek wzbudziłaby większe zainteresowanie.
No bo ile można czytać/oglądać o homoseksualistach/homoseksualistów ? ;)


jest to doskonała okazja, aby poruszyć kilka ważnych spraw, dlatego w tym miejscu chciałbym zaproponować, żeby oprócz ustanowienia małżeństw homoseksualnych pozwolić w końcu homoseksualnym mężczyznom rodzić dzieci, ponieważ obecna sytuacja jest dalece niesprawiedliwa i dyskryminująca.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 lutego 2014r. o 16:11
~ napisał(a):
skorn napisał(a): Podobno jacyś cierpiący na homoseksualizm się zgłosili i będą epatować jego objawami.


I nie porównuj swojej HOMOFOBII do dewiacji, chorób itp.
Wszak homoseksualizm jest stary jak świat ;)


Homofobia? Ja się dewiantów nie boję. Chyba, że to słowo ma jeszcze jakieś inne znaczenie.

Homoseksualizm jest faktycznie stary jak świat, podobnie jak pedofilia i cała masa innych dewiacji. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 lutego 2014r. o 17:41
Masakra :(
Ciekawy konkurs dla ludzi ,którzy chcą wytrwac w pocałunku pod wodą jak najdłużej ,a wy na dzien dobry potraficie rozpeerdolic każdy temat mieszając w to homoseksualizm , pedofilie itp :(

Forum przesz takie osoby jak skorn ,lub inne anonimy schodzi juz poniżej dna :(

Jest pozytywna akcja to trzeba ja obsmarować od razu wtrącając jakieś swe homofobiczne treści :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza