Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawo czy sprawiedliwość?
~pi pa midlton niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 11:44
Ja myślę o tym tak, że sprawę zawalili "Styropianowcy".
To oni znieśli karę śmierci dla przestępców i to oni są winni.

A autor zapomniał dodać swoje zdanie - czy jest za karą śmierci czy jest jej przeciwny?
Cez tego artykuł jest niekompletny.
On pewne skrajne pomysły popiera ale także nie popiera.
Więc sam nie wie co zrobić a pisze o moralności kogoś kto też nie wie co z takimi człowiekiem zrobić.

"Czy można dla jednego człowieka zmieniać prawo?"
Można, ponieważ przychodzi na miejsce prezydenta lub premiera jeden człowiek i wprowadza szereg zmian w prawie na podstawie swojego widzi mi się.
Czy to nie jest zmiana w prawie dla jednego człowieka?
Czy osoby zajmujące to miejsce nie są styropianowcami?
Czy jest w Polsce moda na popieranie styropianowców?
Czy media nie lansują styropianowców?
Czy Polska jest zakłamana czy nie jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złodziej niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 12:02
Daj mi człowieka ,a ja znajdę na niego paragraf !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 12:06
Krzysztof Krzemiński napisał(a): ....został skazany przez ówczesny sąd na poczwórną karę śmierci. Wyroku nie zdążono wykonać, a na mocy amnestii z 1989roku karę zamieniono na 25 lat więzienia,.....


Mnie zastanawia, dlaczego "poczwórną karę śmierci" nie zamieniono na "poczwórną karę 25 lat więzienia" ? To jest nielogiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KAT niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 12:08
SZKODA TYLKO TEGO CHLEBA CO JADŁ PRZEZ TE 25 LAT.
POWINNI OD RAZU DAĆ MU KRZESEŁKO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 12:15
~Złodziej napisał(a): Daj mi człowieka ,a ja znajdę na niego paragraf !!


Ale to dotyczy wyłącznie szarych ludzi!
Nie dotyczy malwersantów, aferzystów czy wielkich przestępców - ci zawsze pozostaną nietykalni!

A odnośnie wielokrotnego mordercy - przeciwnicy kary śmierci niech sobie teraz plują w brodę i boją się o swoje dzieci![img=1391080502_ap3w40z.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jegomość niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 12:28
90% Polaków nie może być zwolennikami kary śmierci! bo im religia nie pozwala. Mi tez nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pi pa midlton niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 12:40
~Jegomość napisał(a): 90% Polaków nie może być zwolennikami kary śmierci! bo im religia nie pozwala. Mi tez nie.


Religia też nie pozwala mordować a mordują. Religia nie pozwala znęcać się nad biednym i bezbronnym a państwo się znęca nad biednym i bezbronnym (patrz też zdjęcie o referendach, dobry przykład).
W takim wypadku sędziowie którzy chodzą do kościoła nie powinni prowadzić spraw bo kierują się swoją religią a nie rozumem.

Jak rozwiązać problem? W takich sprawach dawać pole do popisu ateistom.
Sędzia ateista, obrońca ateista, kat ateista. Do czego potrzebne jest 90% społeczeństwa w takiej sprawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
30 stycznia 2014r. o 13:46
takiego tylko za jaja powiesić !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza