Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Razem można więcej
5183
magnum44
10 lutego 2014r. o 17:55
~~007 napisał(a): Co to znaczy "nie pójdę głosować", bo komu zrobie na złość ?.


To pewnie w myśl zasady: "Na złość Babci niech mi zmarzną uszy!"

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 lutego 2014r. o 18:56
~~007 napisał(a): My Polacy , pracowici ,uczynni, pomysłowi doceniani przez resztę świata u siebie : kłótliwi , zazdrośni zajęci intrygami i wyszukiwaniem na siebie haków, lubimy głosować nie za kandydatem lecz przeciw , depczemy autorytety o co chodzi?. Znowu wejdzie ktoś i będzie nami rządził. Myślę, że już w szkołach trzeba uczyć zachowań pro społecznych . Co to znaczy "nie pójdę głosować", bo komu zrobie na złość ?. Niby proste oklepane fakty a jednak one gryzą naszą nacje.


Gdyby ten tekst był na Facebook kliknął bym like i udostępnił.
brawo ,

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2014r. o 20:31
-oo7 'depczemy autorytety"Jakie ałtorytety-celowo.Możesz podać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lutego 2014r. o 21:12
~~007 napisał(a): ... Co to znaczy "nie pójdę głosować", bo komu zrobie na złość ?. ...


Te ... Bond , a widzisz tu jakieś autorytety ? Jeśli tak , to gratuluję intelektualnego delirium. Ja już głosowałem i gówno z tego mam, chodziłem też do spowiedzi i nic mi to nie dało. Oklaskiwałem też olimpiadę i rozrywkowy byłem. Ale teraz, żaden dureń nie przekona mnie , że głosować warto.

A nie wiem , czy słyszałaś Droga Arystokratko :) , że według hamerykańskich nałukowców Wszechświat jest jedynie hologramem i iluzją... a Ty mi tu o falowym korpuskularyźmie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
10 lutego 2014r. o 21:35
Pannazdzieckiem napisał(a): ... według hamerykańskich nałukowców Wszechświat jest jedynie hologramem i iluzją... a Ty mi tu o falowym korpuskularyźmie :D


Panienko, Ty Junajtedstejtowskim naukowcom aż tak wierzysz? :|

Przecież gdyby nie dualizm k -f, to nie byłoby fotosyntezy i naszego życia! Chyba wystarczający to powód do przyjęcia tej teorii? Dla mnie fotosynteza, w szerokim tego słowa znaczeniu, jest podstawą życia na Ziemi. Co ja wypisuję, daleko mi do intelektualistów piszących w tym temacie.

Wszechświat hologramem i iluzją? Ciekawe...

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lutego 2014r. o 21:42
No bardzo Cię przepraszam Droga Przyjaciółko :* , ale takie właśnie głupoty dzisiaj rano wyczytałem ... i pochwalić się chciałem , że czytać umiem , bo myśleć to już nie ... to co z tą czerwoną bielizną ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
10 lutego 2014r. o 21:45
Pannazdzieckiem napisał(a): ... to co z tą czerwoną bielizną ? :D


Miej na sobie czarną, skórzaną (żadne "this is sky"!:>) nabitą ćwiekami, to pogadamy. :)

Dobrej nocy :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
10 lutego 2014r. o 22:03
~~007 napisał(a): Zbliżają się wybory europejskie. (...)Jeżeli ktoś z Państwa internałtów dostrzegł kandydatów do Parlamentu Euro. z programem to prosił bym o wskazanie . (...).

Główni gracze jeszcze swoich list nie wystawili. Na razie w teren wyszli tylko harcownicy :)

To prochu nie wymyślili ;), Panienko, już Platon pisał, że to co widzimy jest iluzją... Tylko, że chodziło o idee i świat materialny.

Dobrej nocy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego