Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Razem można więcej
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lutego 2014r. o 22:26
W pełnym szacunku ukłonie przed Wami , Drogie Panie , ja biedny , mały żuczek , życzę Wam dobrej nocy :) Boże , jak ja uwielbiam Kobiecość. Ale Promień jest tylko jeden ... dla Każdego i Każdej. Razem można więcej :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
11 lutego 2014r. o 5:19
Panna, chyba nie mam o czym z Tobą dyskutować.
Pozdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2014r. o 7:52
Oczywiście :) Z plebsem się nie dyskutuje, plebsem się rządzi , manipulując w celu ściągnięcia podatków. Plebs do dzisiaj uważa , że okrągły stół był zwycięstwem demokracji , a nowa arystokracja czuje się obecnie jak ryba w wodzie, za pieniądze Plebsu. Ale tak chyba zawsze było , nieprawdaż Arystokratko ? Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
11 lutego 2014r. o 8:52
Wspomnienie o Okraglym Stole nie wzbudza mojego entuzjazmu.
Zbyt jawna jest w tym chec pokazania postkomunistow jako rownoprawnych ojcow polskiej wolnosci. 25 lat pokazalo, ze nikt z czolowki PZPR nie odpowiedzial za masakry z okresu stanu wojennego. To tez takie nieformalne dziedzictwo rozmow Okraglego Stolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kjm niezalogowany
11 lutego 2014r. o 9:38
Teraz to jest dopiero masakra : umowy śmieciowe, slużba "zdrowia", itd, itp, itd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lutego 2014r. o 13:10
BPM napisał(a): ...
Zbyt jawna jest w tym chec pokazania postkomunistow jako rownoprawnych ojcow polskiej wolnosci. ...


O jakiej wolności mówisz Drogi Bardzo Poważny :) ? Mówisz o tych 38 mln ekonomicznych niewolników ? Transformacja ustrojowa, jeszcze raz powtarzam, ta z przed dwudziestu pięciu lat pozbawiła Naród majętności. Jakich ojców masz na myśli ? .. jeśli ich dzieci nie mają gdzie mieszkać ... domy trzeba kobieta lekkich obyczajow budować , a nie Kocham Bolec.Info ić filozoficzne głupoty. Ja mam kielnie , wchodzisz w ten biznes ? :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 lutego 2014r. o 15:28
A przed transformacja ustrojową to faktycznie naród, czy też raczej społeczństwo, było bardzo majętne. Daj pan spokój.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
11 lutego 2014r. o 16:33
Dwa dni spotkan (5-6 tego miesiaca) na temat: "Moralnosc, ekonomia, swieckie spoleczenstwo w XXI wieku". Organizatorem byl Uniwersytet Pàzmany i Rektor tejze uczelni Szuromi Szabolcs, w ramach spotkan "Dziedziniec Pogan".
W skrocie, aby nie zanudzac: Finanse i ekonomia to nie sa synonimy, to byl leit-motiv, razem z przekonaniem, ze czerpiac z doktryny spolecznej Kosciola mozliwe jest odnowienie ekonomii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza