Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Restauracja "GRAŻKA" Szczytnica - opinie

~~ niezalogowany
2 lutego 2017r. o 11:32
Chciałabym wyprostować ludzi o dobrej opinii na temat właścicieli/ale to brzmi/.Właściciele to ludzie dbający o pracowników.Przecież ten stary frajer/właściciel/nawet nie mam odwagi wymienić imienia oszukuje ludzi jak się da,a najbardziej swoją żonę.Przecież pracownicy to śmieci,które zamiata się tam gdzie chcemy.Ale skoro się dają,pracę można zmienić ich się nie zmieni.Ludzie uciekajcie z tego bagna,przeciez to kryminał.Współczuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaaaaa niezalogowany
2 lutego 2017r. o 21:40
Zgadzam sie w 100% ,nie doceniają pracowników,ciągle sie czepiają. Piją na potęgę. Później pracownicy muszą znosić humorki "szefostwa".... Ci co mogą niech uciekają od tych ludzi trujących jadem jak najdalej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kaśka niezalogowany
3 lutego 2017r. o 23:32
Tez tam pracowalam i moge powiedziec ze nie polecam nikomu pracy z tymi ludzmi, sa chamscy dla pracowikow i wyzywaja sie psychicznie. Sa tam kamery i podsluchy nawet na chwile nie mozna usiasc bo telefony sie urywaja. A obserwuja chyba cala dobe zeby czasem nikt nie podjadl sobie z kuchni, nie bylo zadnego posilku przy 12 godzinach pracy i tylko patrzeli czy aby napewno swoje sie je. Jak wypili to potrafili ublizyc a nawet powiedziec zeby zachecac klientow czyli panow do konsumpcji zeby byc mila pokazac co nieco, maja za nic pracownice nie szanowali i nie szanuja ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~^..^ niezalogowany
13 lutego 2017r. o 12:01
Tak szczerze to jedzonko nie jest złe w restauracji i wsyzstko było by serio super gdyby nie szefostwo... można sto razy pisać tu jacy oni nie są ale to nie ma sensu bo tacy ludzie jak oni się nie zmieniają... tylko z dnia na dzień są jeszcze gorsi i wykorzystują pracowników w każdy możliwy sposób nawet po godz pracy... także trzeba mieć stalowe nerwy i być mono zdesperowanym żeby tam pracować bo wynagrodzenie tez szału nie robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alicja niezalogowany
1 kwietnia 2017r. o 19:49
Szkoda ze wszyscy jesteście anonimowi bo bym wam piątkę przybiła,,szkoda tylko ze rok temu jak zjezdzalam do pl to nie wiedziałam o tej stronie bo bym raczej nie zjechała..a powodem do powrotu był wlasnie pan właściciel rzekomy mój tatuś!!! Chciał żebym pomogła mu prowadzić ta ruderę i głupia byłam bo sie dałam namówić!! A wiecie jak skończyłam tak ze musiałam wynieść sie za granice bo mnie ojciec wyj...l w powietrze i jedno co mam to długi!!! To jest dziwny czlowiek i zwykły frajer nie pisalabym tego gdyby to nie była prawda!! Ktos mi kiedyś Pow tylu fajnych jest mężczyzn w lubaniu to twoja matka musiała wybrać takiego barana!!! Niestety!!! Szkoda mi mamy bo musiała sie z nim męczyć dopóki Grażynka sie nie pojawiła i nie lyknela jego ściem zrzucam to na ślepa miłość chociaż w nim nie ma nic co mozna kochać!! Jest egoista który zrujnował zycie mojej mamie swojej matce której zabrali dom i musiała mieszkać w garażu a on sie bawił a ja mimo wszystko mu ufałam i wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle!!! Niema słów które mogłabym go opisać za to jak zrujnował zycie własnej córce!!! Teraz ja musze świecić oczami przed każdym a ten ... dalej chleje dalej jeździ po swoich pracownikach i dalej ma wyj...ne na system!! Dziwi mnie fakt ze jest zadłużony tak ze do niego nie należy nawet pies w kojcu a i tak nikt mu nic nie robi!!! To jest paranoja...jeżeli ktos to czyta to błagam omijajcie tego typa szerokim łukiem!! Napewno ty tak zwany tatuś zakupczyny bedziesz to czytał bo zawsze czytasz wszystkie komentarze spisz po dwie godz bo obserwujesz przez kamery wszystkich co robią bo jak uważasz z założenia pracownik to złodziej życzę ci jednego oby karma cie dopadła!!! A wtedy nic ci nie moze nawet 0.7 bollsa!!!! I te twoje marsiki z dupy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~elwira niezalogowany
1 kwietnia 2017r. o 20:10
Alicjo,skontaktuj się z prawnikiem,zbieraj wszystkie rachunki i kwity.Dziadyga na starość będzie żądał od Ciebie alimentów oraz opieki.Musisz się już teraz zabezpieczyć przed gołodupcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alicja niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 13:24
Elwiro jak to alimenty?? Z jakiej racji?? Niech mnie w dupe pocałuje i to przez chusteczkę!!! to co on mi zrobił i w jaki sposób postąpił wobec mojej osoby po tym wszystkim co ja dla niego zrobiłam to on powinien mi płacić alimenty!! on ma cos z głowa,,od wódki mózg mu sie zlasował on ma w dupie wszystkich nikim sie nie przejmuje nawet własnym dzieckiem!! Przez dwa miesiące mnie okradał mimo ze prosiłam błagałam i płakałam przed nim robił to za każdym razem gdy mnie nie było i myślicie ze sie czymś przejął..wkoncu poszłam na policję i powiedział przy policjancie ze ja juz jego córka nie jestem bo to zgłosiłam na policję..a co miałam zrobić jak mnie ktos okrada w bezszczelny sposób?!! Uwierzcie mi gdybym mogła cofnąć czas to bym nawet nie pomyślała o przyjeździe do pl ale mu ufałam bo komu mam ufać jak nie rodzinie własnemu ojcu widać ze nawet i to nie powinnam..wręcz unikać jak jakieś zarazy!!! Mogę wam wszystkim współczuć za to jak on postąpił z wami bo wiem co przeszliście sama to miałam przez tyle czasu..jest mi wstyd i przykro ze ten ... taki jest!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alicja niezalogowany
7 kwietnia 2017r. o 19:12
Elwiro jak to alimenty?? Z jakiej racji?? Niech mnie w dupe pocałuje i to przez chusteczkę!!! to co on mi zrobił i w jaki sposób postąpił wobec mojej osoby po tym wszystkim co ja dla niego zrobiłam to on powinien mi płacić alimenty!! on ma cos z głowa,,od wódki mózg mu sie zlasował on ma w dupie wszystkich nikim sie nie przejmuje nawet własnym dzieckiem!! Przez dwa miesiące mnie okradał mimo ze prosiłam błagałam i płakałam przed nim robił to za każdym razem gdy mnie nie było i myślicie ze sie czymś przejął..wkoncu poszłam na policję i powiedział przy policjancie ze ja juz jego córka nie jestem bo to zgłosiłam na policję..a co miałam zrobić jak mnie ktos okrada w bezszczelny sposób?!! Uwierzcie mi gdybym mogła cofnąć czas to bym nawet nie pomyślała o przyjeździe do pl ale mu ufałam bo komu mam ufać jak nie rodzinie własnemu ojcu widać ze nawet i to nie powinnam..wręcz unikać jak jakieś zarazy!!! Mogę wam wszystkim współczuć za to jak on postąpił z wami bo wiem co przeszliście sama to miałam przez tyle czasu..jest mi wstyd i przykro ze ten ... taki jest!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego