Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Restauracja "GRAŻKA" Szczytnica - opinie

~~ niezalogowany
7 czerwca 2017r. o 20:35
Alicjo miło mi Ciebie słyszeć :) czytam i nie wierze !! zdradź mi komu zapłaciłaś pieniądze za mój ekwiwalent proszę Cię bo żadna z moich koleżanek z pracy nic na ten temat nie wie...piszesz ze zapłaciłaś ALE KOMU ? powinnaś te pieniążki nam dać do ręki a nie osobą trzecim .......jeśli tak było. Kręcisz jak się da i cały czas robisz z siebie ofiarę losu !! proszę cie węz w końcu odpowiedzialność za siebie!!! nie zganiaj wszystkiego na ojca !!! a to co płaciłaś za swojego bodajże tatusia to może z dwóm osobom wiec tak czy siak wisisz swoim byłym pracownikom kasę a i tak ich olewasz !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
7 czerwca 2017r. o 20:37
Pani Alicja jak tatuś :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sylwia niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 12:49
Widzę ze rozmowa sie rozwinęła.Zastanawiam sie kto tu kłamie i tak sobie mysle ze skoro pani Alicja jest komuś winna pieniądze czy tez kogos oszukała a potem zmieniła nr tel i jeszcze zablokowała kontakt ze sobą to po cholerę tutaj pisze? Wydaje mi sie ze by sie juz nie wypowiadała, tymbardziej na forum boleslawca bo jak wiadomo wszyscy sa z bolca albo okolic czyli mogą to przeczytać nawet osoby pozbawione kontaktu z ta panią..trochę to mi nie pasuje.wydaje mi sie ze tu "Tatus" próbuje oczernić córkę. Aj wstyd panie Jurku chyba juz wystarczająco pan jej dokuczyl niech pan da spokoj i kupi sobie flaszkę z zona wypije:) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pani Sylwi niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 7:43
Żeby ocenić sytuację to trzeba tu być i doświadczyć tego... szlag mnie trafia jak Alicja robi z siebie cały czas ofiarę !!! Ocenia innych ale nie widzi siebie... ona już dobrze wie "czym" się tu zajmówiła najlepiej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 14:52
Toż to jakieś horrory. Czytam wpisy i aż się boję. Jakaś odmiana "Domu Złego"?
A może tam jakiś Szatan grasuje i potrzebne egzorcyzmy?
Strach się bać co się może tam wydarzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sylwia niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 22:49
No dobrze ale wy zrobiliście zeby ta pani wam oddała pieniądze w sumie tu bardziej chodzi nie o dług tylko o to ze ona robi z siebie ofiarę! Wy narzekacie ze tyle wam złego zrobił szef a potem ta pani to po co tam jesteście dalej!!?? No nie rozumiem tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sylwia niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 22:50
PrzeprasZam miało byc co wy zrobiliście zeby wam oddała dług?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 23:26
Szatan jest wszędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.