Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jakieś pomysły na samotne Walentynki?

9176
kc
8 lutego 2014r. o 16:22
~DonDe napisał(a): Może macie sposób na spędzenie Walentynek w samotności, ale bez żadnych dołów i smutku? Mnie przychodzi na myśl: internet, gry... :/


Dlaczego miałbyś/miałabyś się smucić, czy dołować akurat w ten dzień i specjalnie go sobie organizować ? Czym ten dzień różni się od pozostałych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamyk niezalogowany
8 lutego 2014r. o 16:22
Np. w większych miastach (czyt. Wrocław) są dyskoteki dla singli, dancingi dla trochę starszych singli, nawet pielgrzymki dla singli :P

A w naszym małym mieście nie ma NIC :/ Ech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DonDe niezalogowany
8 lutego 2014r. o 16:32
kc napisał(a):
~DonDe napisał(a): Może macie sposób na spędzenie Walentynek w samotności, ale bez żadnych dołów i smutku? Mnie przychodzi na myśl: internet, gry... :/


Dlaczego miałbyś/miałabyś się smucić, czy dołować akurat w ten dzień i specjalnie go sobie organizować ? Czym ten dzień różni się od pozostałych ?



W zwyczajny piątek można byłoby pójść ze znajomymi na piwko albo disco, albo na domóweczkę, do kina. Jednak jako że jedyną osobą samotną w mojej paczce jestem ja to trzeba będzie coś wykombinować, żeby się nie zanudzić na śmierć, bo reszta będzie spędzać piątek w parach ;) Myśl była nawet o kinie, ale... zobaczcie co leci :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 lutego 2014r. o 16:41
~Kamyk, masz rację, we Wrocławiu jest wiele imprez organizowanych dla singli w szerokim przedziale wiekowym.
Są bardzo udane i uczęszczane przez dużą ilość singli.
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamyk niezalogowany
8 lutego 2014r. o 16:49
magnum44 napisał(a): ~Kamyk, masz rację, we Wrocławiu jest wiele imprez organizowanych dla singli w szerokim przedziale wiekowym.
Są bardzo udane i uczęszczane przez dużą ilość singli.
:)



:)

Może czas wcielić coś podobnego w Bolesławcu ;) tylko od czego by tu zacząć... :)

Ale tak na poważnie to chyba inna jest mentalność w dużych miastach, a inna w takich, gdzie "wszyscy wszystkich znają" :( U nas byłoby to obiektem żartów, kpin :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
8 lutego 2014r. o 16:55
impreza ludzi samotnych jako obiekt żartów ? każdy na z nas był lub może być ponownie samotnym. chyba że jest to grupa ludzi spotykająca się i nie szukająca niczego poza chwilową znajomością. bo spora cześć singli chyba taka jest wnioskując po 'starszych singlach' , skoro żyją w mieście niby ogromnych możliwości i nadal są singlami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 lutego 2014r. o 17:02
~DonDe napisał(a): W zwyczajny piątek można byłoby pójść ze znajomymi na piwko albo disco, albo na domóweczkę, do kina. Jednak jako że jedyną osobą samotną w mojej paczce jestem ja to trzeba będzie coś wykombinować, żeby się nie zanudzić na śmierć, bo reszta będzie spędzać piątek w parach ;) Myśl była nawet o kinie, ale... zobaczcie co leci :/


W takim razie współczuję, to naprawdę przygnębiająca historia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 lutego 2014r. o 17:06
~Kamyk napisał(a): :) Może czas wcielić coś podobnego w Bolesławcu ;)



Może czas na to.
:)

~Kamyk napisał(a): Ale tak na poważnie to chyba inna jest mentalność w dużych miastach, a inna w takich, gdzie "wszyscy wszystkich znają" :(



Wbrew pozorom, wszyscy wszystkich nie znają. :)


~Kamyk napisał(a): U nas byłoby to obiektem żartów, kpin :/



Tylko "dziwni" i ubodzy duchowo Ludzie mogliby żartować i kpić z czyjejś samotności.
Takie jest moje zdanie.


Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.