Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jakieś pomysły na samotne Walentynki?

~Kamyk niezalogowany
8 lutego 2014r. o 17:06
~m napisał(a): ...chyba że jest to grupa ludzi spotykająca się i nie szukająca niczego poza chwilową znajomością. bo spora cześć singli chyba taka jest wnioskując po 'starszych singlach' , skoro żyją w mieście niby ogromnych możliwości i nadal są singlami


Chodzi mi bardziej o perspektywy, możliwości, których u nas brak, a nie o to jak ktoś je "wykorzystuje". Może dla niektórych jest to swojego rodzaju "Sport", ale nie w tym rzecz. W małym mieście możesz samotnie posiedzieć sobie na czacie, a wyjście samemu na ogół źle wygląda w oczach innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamyk niezalogowany
8 lutego 2014r. o 17:06
~m napisał(a): ...chyba że jest to grupa ludzi spotykająca się i nie szukająca niczego poza chwilową znajomością. bo spora cześć singli chyba taka jest wnioskując po 'starszych singlach' , skoro żyją w mieście niby ogromnych możliwości i nadal są singlami


Chodzi mi bardziej o perspektywy, możliwości, których u nas brak, a nie o to jak ktoś je "wykorzystuje". Może dla niektórych jest to swojego rodzaju "Sport", ale nie w tym rzecz. W małym mieście możesz samotnie posiedzieć sobie na czacie, a wyjście samemu na ogół źle wygląda w oczach innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 lutego 2014r. o 17:08
~DonDe, my przypadkiem się nie znamy?
Wystarczy, że napiszesz TAK/NIE i będę wiedzieć :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
8 lutego 2014r. o 17:10
skoro to źle wyglada to nie wiem jak w zwykły piątek chodzisz z 'paczką' na balety i domówki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 lutego 2014r. o 17:18
~Kamyk napisał(a): ... Może dla niektórych jest to swojego rodzaju "Sport"


Jeśli to prawda, to... jest straszne!
Niestety na "wykorzystanie" przez singli tychże możliwości nie mamy wpływu.


Dopisane 08.02.2014r. o godz. 17:18:

~m napisał(a): skoro to źle wyglada to nie wiem jak w zwykły piątek chodzisz z 'paczką' na balety i domówki



~m, myślę, że ~DonDe/~Kamyk (pewnie ta sama Osoba, bo IP identyczne) chodziło o wyjście samemu w pojedynkę, nie z paczką.
Sam/-a idzie do kawiarni, kina, na koncert...

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
8 lutego 2014r. o 18:40
Ja też jestem singlem, nie z wyboru, po prostu po przejściach.. Przestałam szukać na siłę, jak kogoś poznam będzie wspaniale, jeśli nie, jakoś trzeba będzie żyć dalej. Nigdy nie lubiłam tego święta bo uważam że miłość trzeba sobie okazywać każdego dnia np poprzez drobne uczynki. A w ten dzień pooglądam film, do tego dobre winko i też będzie ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 0:07
~Kamyk napisał(a):
Ale tak na poważnie to chyba inna jest mentalność w dużych miastach, a inna w takich, gdzie "wszyscy wszystkich znają" :( U nas byłoby to obiektem żartów, kpin :/
Chyba w miejscowości "zabitej dechami". Na przykład wdowa lub wdowiec, albo ktoś rozwiedziony ma na siłę szukać sobie kogoś, żeby gdzieś wyjść , bo stanie się obiektem kpin ?? Dziwne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2014r. o 1:26
http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/putin-na-ceremonii-otwarcia-zimowych-igrzysk-w-soczi-zdjecie,iId,1290276,iAId,99062#commentsZoneList
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.