Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chamstwo nie zna granic
~Bolecnauta niezalogowany
22 lutego 2014r. o 21:59
~siem napisał(a): Zawsze najwięcej żalu ma ten co musi zapłacić. Nie pasuje prywatnie idź na kasę chorych za pół roku i wtedy wychwalaj Państwo za taki stan rzeczy. Kilka razy miałem okazje usłyszeć na recepcji różnych przychodni pretensje do pań obsługujących "czemu trzeba tyle czekać lub płacić"i mimo grzecznych tłumaczeń do tępych istot to nie dociera...a na marginesie od redakcji wymaga się minimum przyzwoitości by sprawdziła wiarygodność takich naciaganych tekstów przez które przemawia żal i rozgoryczenie



Nie wystarczy Ci, że Pani Małgorzata za to przeprasza. To przeproszenie uwiarygodnia tą informację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
22 lutego 2014r. o 22:05
~siem napisał(a): Zawsze najwięcej żalu ma ten co musi zapłacić. Nie pasuje prywatnie idź na kasę chorych za pół roku i wtedy wychwalaj Państwo za taki stan rzeczy. Kilka razy miałem okazje usłyszeć na recepcji różnych przychodni pretensje do pań obsługujących "czemu trzeba tyle czekać lub płacić"i mimo grzecznych tłumaczeń do tępych istot to nie dociera...a na marginesie od redakcji wymaga się minimum przyzwoitości by sprawdziła wiarygodność takich naciaganych tekstów przez które przemawia żal i rozgoryczenie



Troszeczke nie na temat piszesz "siem", poniewaz, Pan nie ma pretensji o koszt badania lecz o sposob w jaki go potraktowali a to duza roznica......pseudo lekarze maja tyle kasy, ze traktuja ludzi jak smieci.... ( nie wszyscy oczywiscie )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~siem niezalogowany
22 lutego 2014r. o 22:32
Wierzysz w to, ze facet na dzień dobry powiedział na ch...j??? Myślę ze kij ma dwa końce i jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie..zadzwoni kilku pieniaczy w ciągu dnia którym się "należy" i efekt murowany...nie bądźmy naiwni jakbyśmy się wczoraj urodzili. NIE ZNAM ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO ale nie lubię naciągania i braku rzetelności u ludzi. O uczciwości nie wspomnę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
23 lutego 2014r. o 11:09
Siem po co zabierasz głos jak nie jesteś w temacie, najprościej umów się ns wizyte u prostaka M. i będziesz mógł zabierać głos w temacie. Ja osobiście byłam trzy razy i prostactwo tego człowieka nie ma granic, świętego wyprowadzi z równowagi. Więc przeżyj to sam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jas niezalogowany
23 lutego 2014r. o 14:21
Ale kto Ciebie zmusza do chodzenia tam gdzie Ci nie pasuje?...Błyszczysz widać intelektem skoro do 3 razy sztuka a potem żal, że nie pasuje bo prostak...Mamy demokrację i możliwość pisania na forum to jeden z jego przejawów ale żeby od razu takie bzdety pisać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
23 lutego 2014r. o 15:25
Przeczytaj sobie temat pista a potem sie pień (...)A na marginesie byłam u lekarza do którego nikt nic nie ma a dostać sie do niego pimijając chamstwo nie ma możliwości. A tobie polecam poczytać książkę skoro nie masz nic na temat do napisania pozdrawiam.

Zmoderowano 23.02.2014 godz.15:34 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2014r. o 15:51
~siem napisał(a): Zawsze najwięcej żalu ma ten co musi zapłacić. Nie pasuje prywatnie idź na kasę chorych za pół roku i wtedy wychwalaj Państwo za taki stan rzeczy. Kilka razy miałem okazje usłyszeć na recepcji różnych przychodni pretensje do pań obsługujących "czemu trzeba tyle czekać lub płacić"i mimo grzecznych tłumaczeń do tępych istot to nie dociera...

"Dlaczego trzeba czekać", to raczej pytanie, a nie pretensja. W przychodniach lekarze i panie obsługujące nie muszą czekać pół roku na wypłatę, a dostają ją z podatków ludzi wyczekających na badania. Co do płacenia, nie dziwię się, że ktoś za godziwą opłatę wymaga rzetelnej i kulturalnej obługi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2014r. o 22:46
Kultura nie jest za kasę. Albo ja ktoś (kulturę) posiada albo nie....a panie w recepcji co maja wspólnego z polityką NFZ??? Kase biorą bo pracują zgodnie ze swoim zakresem obowiązków a nie rozdzielaja fundusze. Ludzie ogarnijcie się ze swoim myśleniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie