Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chamstwo nie zna granic
~Pepe niezalogowany
24 lutego 2014r. o 22:45
Prawda jest taka, że idąc na badanie USG nie ma się pewności, czy zapłaci się 60zł, czy 200zł. Podczas rejestracji niejeden raz zauważyłem, że pan recepcjonista zachowuje się jakby to on był fachowcem i pozjadał wszystkie rozumy. Ale chociaż siedząc w poczekalni można nieźle się uśmiać słysząc pytania do pacjenta podczas rozmowy telefonicznej. Trzeba przyznać, że Pani doktor jest dobrym fachowcem, robi precyzyjne badania i dobre opisy ale wygląd poczekalni i "recepcji" pamięta jeszcze czasy PRL :| A recepcjonistę proponuję zmienić dla dobra pacjenta ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11607
#ewuska nieaktywny
24 lutego 2014r. o 23:09
I to natychmiast powinien być wywalony, taki daj Ci Boże pracownik. Na zbity pysk!


Dopisane 24.02.2014r. o godz. 23:09:

Za kare tam chyba siedzi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbadany niezalogowany
1 lipca 2014r. o 8:53
Facet jest prawdopodobnie dewiantem, taki wniosek nasunął mi się na myśl, kiedy oczekiwałem na badanie USG w poczekalni i wysłuchałem jego 2-3 rozmów z petentami (-tkami ) przez telefon. W całej mini poczekalni umiejscowione siatki szpiegowskie ( czytaj : pajęczyny ) z czasów jeszcze chyba SB, Stasi. BND, KGB. itp. Ten porządek ( czystość ) całego pomieszczenia świadczy też o samej lekarce, o jej fachowości się nie wypowiadam, bo to nie temat mojej wiedzy. Za moje badanie USG p. M. zażądał ode mnie 150 zł z dodatkiem komentarza : trochę się posiedziało w gabinecie.
Sprawdziłem telefonicznie, ile kosztuje toż samo badanie w firmie Voxel przy ul. Jeleniogórskiej - 70 zł !!
Przy, ewentualnie, okazji następnego badania USG, będzie na pewno lepiej sobie "posiedzieć" przy ul. Jeleniogórskiej, zdrowsze powietrze z pobliskiego parku, znacznie i zdrowsza, finansowo, moja kieszeń po badaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 10:19
skorn napisał(a): Nie chce mi się wierzyć w całą tę historię.

- jak się panu nie podoba, to niech pan spier........". Na co niejaki Piotr Burdyna zapytał, ile kosztuje badanie USG.

Po takim tekście dalej się dopytywał? Ja już byłbym w drodze na miejsce.Dopisane 18.02.2014r. o godz. 15:26:No i jeszcze "pani Krystyna z ul. Chrobrego" gdzieś się tam się "przypadkowo" napatoczyła, hehe.


No to sam zadzwoń i pogadaj z facetem. ale tak kilka razy, aż sam się przekonasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mea niezalogowany
1 lipca 2014r. o 13:54
W prawoni Pani doktor Marszałek- skądinąd bardzo przemiłej i kompetentnej osoby, telefony odbiera jej mąż. Nie pirewszy raz mówi się się o tym, że ludzie potrzebujący pomocy, którzy dzwonią tam, aby zarejestrować się na badanie, spotykają się z takim nieżyczliwym nastawieniem. Nie wiem, czym podyktowana jest nienawiść Pana Marszałka, szkoda, że działa na szkodę żony i własną, bo nasze miasto jest małe i jak eter roznoszą się tego typu wieści. Ale najgorsze jest to...że dopóki Pani doktor sama nie zdyscyplinuje męża lub usunie go z tej funkcji, bo jak widać, eweidentnie się do niej nie nadaje...takie sytuacje będą powtarzać się wiecznie. Dlatego wszystkich, których spotkała taka sytuacja, serdecznie wspołczuje i na pocieszenie mogę powiedzieć, że nie tlko ich to spotkało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie umiesz pisać,nie doradzaj! niezalogowany
1 lipca 2014r. o 16:43
Dziecko,jak ty piszesz.?Chorzy potrzebują informacji a nie deflacji ortografii.Kapujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 21:43
Pisać każdy może ,trochę lepiej ,trochę gorzej.Każdy pisze jak (umi) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ameise niezalogowany
2 lipca 2014r. o 10:50
Byłam u Pani doktor nie raz, potwierdzam że czekając w poczekalni słyszałam rozmowy tego Pana z pacjentami , nie były zbyt miłe, zresztą jak się umawiałam na wizytę to też ten pan zachowywał się dziwnie, w sumie to jego sprawa.... wiem że Pani doktor jest miłą,ciepłą i sympatyczną osobą i wg mnie kompetentną, co do Jej wiedzy medycznej nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza