Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
OSP Gierałtów najlepsza w siatkówce
~Niestety niezalogowany
9 marca 2014r. o 20:37
Z takiego pana jak ten brunet to mój Dziadek na konia wsiadał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan dobra rada niezalogowany
10 marca 2014r. o 10:05
~Niestety napisał(a): Z takiego pana jak ten brunet to mój Dziadek na konia wsiadał.
mógłi z tego bruneta na kobyłę siadać, ale burmistrzem nigdy nie był i nie będzie( a skąd wiem ze nie był- bo żaden burmistrz na koniu nie jeździł. A ty popisz się swoim osiągnięciem a nie zastawiasz się dziadkiem. Patałachy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bardzo dobra rada niezalogowany
10 marca 2014r. o 10:58
Dobre rady trzymaj dla Relicha, czopku i wazeliniarzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 11:22
~Bardzo dobra rada napisał(a): Dobre rady trzymaj dla Relicha, czopku i wazeliniarzu.
A ja Ci mówię, że tych czopków i wazeliniarzy to na jesień okaże się w gminie jakieś 70%. Tobie zostanie gderanie i obrażanie ludzi przy klawiaturze. pewnie tylko do tego się nadajesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 11:37
~ napisał(a): A ja Ci mówię, że tych czopków i wazeliniarzy to na jesień okaże się w gminie jakieś 70%.

Obawiam się, że może tak byc. Bole.info to za mało, żeby zmienic istniejący układ. Im dłużej "opozycja" będzie siedziała w przyczajeniu tym mniejsze szanse na zmiany :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 14:45
To że będzie was 70%czopków to tylko świadczy jacy jesteście mali .Najgorsza Gmina w Powiecie a biedne owieczki świadomie idą na rzeź,dlatego zawsze będziecie wykorzystywani przez kilku cwaniaków trzymających władzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 15:15
~ napisał(a): To że będzie was 70%czopków to tylko świadczy jacy jesteście mali .Najgorsza Gmina w Powiecie a biedne owieczki świadomie idą na rzeź,dlatego zawsze będziecie wykorzystywani przez kilku cwaniaków trzymających władzę.
Oprócz burmistrza to kto jeszcze należy do tych cwaniaczków trzymających władzę? Pytam, bo chciałbym się przed nimi ustrzec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 15:48
Już podaję Wilhelm Tomczuk ,Pilna ,Ruchała ,Orlef ,Tomaszewski.Ludwik i Dyrektorka Szkoły .Mam jeszcze wypisywać.W każdej wiosce sołtysi i radni którzy jedzą mu z ręki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.