Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
OSP Gierałtów najlepsza w siatkówce
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 16:01
~ napisał(a): Już podaję Wilhelm Tomczuk ,Pilna ,Ruchała ,Orlef ,Tomaszewski.Ludwik i Dyrektorka Szkoły .Mam jeszcze wypisywać.W każdej wiosce sołtysi i radni którzy jedzą mu z ręki .
Dzięki. Tomczuk to w ogóle wygląda na takiego kozaka. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~refleksja niezalogowany
10 marca 2014r. o 16:18
Orlef to dobry człowiek tylko że musi się słuchać tego pryncypała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2014r. o 16:57
Sekretarz Urzędu to ostatni dyrektor Rzeźni w Bolesławcu. To on gaśił światło w Rzeźni . Widać ,że w Gminie Nowogrodziec zrobi to samo tym razem ma pomocnika - RR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2014r. o 17:04
~refleksja napisał(a): Orlef to dobry człowiek tylko że musi się słuchać tego pryncypała.
Jest jego pracownikiem i przez niego namaszczonym. Więc nikogo lojalność wobec swojego pracodawcy nie powinna dziwić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2014r. o 17:45
~ napisał(a):
~Bardzo dobra rada napisał(a): Dobre rady trzymaj dla Relicha, czopku i wazeliniarzu.
A ja Ci mówię, że tych czopków i wazeliniarzy to na jesień okaże się w gminie jakieś 70%. Tobie zostanie gderanie i obrażanie ludzi przy klawiaturze. pewnie tylko do tego się nadajesz


Dobrze ktoś cię rozpoznał. Jesteś 100%-owym dupolizem.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 8:31
A 200%czopkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 15:03
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Bardzo dobra rada napisał(a): Dobre rady trzymaj dla Relicha, czopku i wazeliniarzu.
A ja Ci mówię, że tych czopków i wazeliniarzy to na jesień okaże się w gminie jakieś 70%. Tobie zostanie gderanie i obrażanie ludzi przy klawiaturze. pewnie tylko do tego się nadajesz


Dobrze ktoś cię rozpoznał. Jesteś 100%-owym dupolizem.


Do wyborów zostało pół roku z haczykiem, a wy nie macie nawet kandydata na burmistrza. Wymieniane są tu jakieś nazwiska, tylko czy oni o tym wiedzą. Zanim kogoś namówicie, a ten się zgodzi minie kolejny miesiąc. Taki kandydat musi przede wszystkim znaleźć sobie dobrych kandydatów na radnych we wszystkich obwodach. Takich, którzy poprzez swój autorytet przekonają do niego część tych dupolizów( jak wy to nas nazywacie), bo samymi przeciwnikami burmistrza nie wygra. Sam też musi mieć odpowiednią ilość czasu, aby pojeździć po ludziach i zebraniach wiejskich przekonywać do siebie elektorat. Dochodzą do tego kwestie finansowe, bo dobra kampania nie jest tania. A tak pojawi się ktoś na dwa miesiące przed wyborami, i będzie chciał wygrać na ładne oczy. dlatego napisałem 70%, a może więcej Nie jestem przeciwnikiem burmistrza, ale wiem, że brak demokratycznych ( równorzędnych dla wszystkich kandydatów) wyborów będzie zgubna dla naszej gminy. A wy nazywajcie mnie jak chcecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2014r. o 16:04
Są kandydaci ale pomalutku przyjdzie pora to ujawnimy bo wychylił się Czurejno i już jest szykanowany przez Relicha i jego jak to piszesz dupolizów.Radnych też trzeba przewietrzyć bo taka Pilna to jeszcze w trumnie będzie radną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza