Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakazać mieszkańcom Bolesławca spuszczania psów ze smyczy!
~majka niezalogowany
26 lutego 2014r. o 16:58
~NN napisał(a): Wygnać wrony i gołębie bo paskudzą szpetnie.! albo wyznaczyć im miejsca do kupczy..a.


Ot i przykład mysliciela Polaka. Z ptakami miasto stara sie walczyc i czasami wygrywa z takimi jak Ty szkoda nawet dyskutowac ,zycze obs....ch dzwi,chodniczka ,piaskownicy itd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tanczacy z wilkami niezalogowany
26 lutego 2014r. o 17:06
~majka napisał(a):
~gogo napisał(a): mniej ważne, czy pies na smyczy czy nie. Uważam, że ważniejsze jest zanieczyszczanie przez pupilków chodników, parków, podwórek. Potem idziesz i ....... A gdzie mają się bawić dzieci.
A tyle się mówi o zachowaniu czystości . Gdzie straż miejska !

Mysle ze o to chodzi.Z.....e piaskownice, trawniki,chodniki.Nie psy sa winne tylko ich własciciele i słuzby porzadkowe ktore nie korzystają z prawa do karania .Za małe g...o 500zł mandat drugi raz wezmie torebke i posprzata a tak to sie tylko oglada czy ktos nie widzi Mysle ze o to chodziło p.radnej
Biedny mój pupilek nie morze kupki zrobić, no nareszcie wyszła jaka jestem szczęśliwa :P :P :P [img=1393430778_kkdd7ut.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka niezalogowany
26 lutego 2014r. o 17:08
Zrealizowac postulaty Pana M - zgadzam sie w całej rozciągłości !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dol niezalogowany
26 lutego 2014r. o 17:09
JAK CZYTAM TE IDIOTYCZNE WPISY TO JEST MI NIEDOBRZE. SPRAWA JEST PROSTA . PIES W DOMU MOŻE NAWET SPAĆ Z TOBĄ W TWOICH NOGACH. WYCHODZISZ Z PSEM ZAKŁADAJ SMYCZ. TAK MA BYĆ, TAK STANOWI PRAWO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
26 lutego 2014r. o 17:11
~xxx napisał(a): Kto ukladal taka ...na sonde.?


Moderatorzy "Bolesławczanie", to i sonda ...na :>

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~justa niezalogowany
26 lutego 2014r. o 17:41
oczywiście że jestem za. dzisiaj byłam na placu zabaw z moim dzieckiem i przyszło dziecko z pieskiem i ten piesek skoczył na moje dziecko oczywiście brudząc mojemu dziecku całą kurtkę, wyszłam stamtąd wkur... i na dokładkę ten piesek wykupczył się na środku piaskownicy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kubuś P niezalogowany
26 lutego 2014r. o 18:32
Nie ma co wymyślać koła od nowa. Trzeba przyjmować wzorce i prawo zachodnie. Chcesz pieska czy kotka stosuj się do prawa i płać za usuwanie zanieczyszczeń po pupilku. Na zachodzie są wysokie opłaty za pupilów na nasze około 1000 zł rocznie i są służby ze sprzętem i czyszczą. Oprócz tego wysokie kary za nieprzestrzeganie przepisów o posiadaniu psów i innych zwierząt. U nas os razy za dobre rozwiązanie nowatorskie "powiesili "byście pomysłodawcę. Byłem w Paryżu i tam na trawnikach bawią się dzieci i dorośli-spróbuj u nas...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2014r. o 18:35
~NN napisał(a): Wygnać wrony i gołębie bo paskudzą szpetnie.! albo wyznaczyć im miejsca do kupczy..a.
Załóż skrzydła i pofruń na drzewo,weź je na smycze,załóż kagańce i na spacerek z nimi ,a potem po nich posprzątaj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza