Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakazać mieszkańcom Bolesławca spuszczania psów ze smyczy!
11445
PanM
26 lutego 2014r. o 19:35
Mieszkańcy Bolesławca płacą pod różną postacią * / często mocno ukrytą /bardzo wysokie podatki. Zatem Rada Miasta która z założenia powinna działać w interesie po pierwsze mieszkańców powinna szukać rozwiązań jak najdalej wychodzących na przeciwko potrzebom Bolesławian.Ogrodzone skwery dla piesków dały by możliwość wyprowadzania właścicielom , ruch dla psów oraz uchroniły by pozostałych mieszkańców od niechcianych kontaktów ze zwierzęcymi " produktami przemiany materii "
Zatem Panie Vce Przewodnicząca Janina Piestrak Babijczuk mogła by wystąpić do szanownej Rady o stworzenie takich stref.Jestem przekonany że na taki cel można z pewnością pozyskać unijne dotacje
/ Proszę nie traktować moich wpisów jako awanturnictwo -- jest to szczera troska o polepszenie bytu Bolesławian we wszystkich możliwych aspektach /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 lutego 2014r. o 22:07
Kilka kwestii:
Po pierwsze : psiaki mogły by być spuszczane ze smyczy w miejscach mało uczeszczanych ,nikt tu przeciez nie mówi o spuszczaniu psiaków np.na ul Prusa ;)
A jesli psiaka nie mozna by spuszczać nawet w odludnych miejscach to co ,psiak miał by całe zycie spędzić na smyczy i w kagańcu ,bo nigdzie nie mógł by sie wybiegać ?
Czyli co z rasami ,które po prostu muszą się wybiegać? :|

Po drugie większym problemem jest to co zostawi pies jak sie "zegnie" aniżeli smiganie bez smyczy. Bo znacznie częsciej mam mozliwośc podziwiania trawienia psiaka , nawet na chodniku niz jestem atakowany :|

Po trzecie :argument ,że dochodzi do ciężkich pogryzień,szczególnie dzieci.
Zwykłe lanie wody :( Może jakieś statystyki z naszego miasta odnośnie tych jakże częstych i potwornych zdarzeń ;)

p.s. psa nie mam ,aczkolwiek lubie psy ,prawie tak samo jak pająki i moim zdaniem jest to szukanie jakis dziwnych problemów

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2001
peti
26 lutego 2014r. o 22:36
Ludzie ! kto ma psa ten wie , że się go nie spuszcza za smyczy jeśli się nad nim nie panuje i tak robi chyba każdy rozsądny właściciel czworonoga.
Ważne, żeby rodzice w swoim bezstresowym wychowaniu swoich potomków ujęli naukę, że do obcego psa się nie podchodzi - choćby to był maleńki york.
Pies to nie jest zabawka dla Twojego dziecka ! Szczególnie obcy. Najlepiej jest wszystkiego zakazać i tyle !
Nauczmy się żyć z głową w tym świecie a nie na zakazach. Nie potrafimy korzystać z wolności ? To się tego uczmy a nie zakazujmy wszystkiego po trochę !

Darek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Specjalna Strefa niezalogowany
27 lutego 2014r. o 7:00
Zrobić strefy dla psów i zamontować tam parkometry.Parking pod UM świeci pustkami.

oznaczać je dla odróżnienia na fioletowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NI niezalogowany
27 lutego 2014r. o 8:51
TAK, ZAKAZ POWINIEN OBOWIĄZYWAĆ.
MIASTO, SPÓŁDZIELNIE, WSPÓLNOTY MOGĄ PRZYGOTOWAĆ ZAMKNIĘTE OGRÓDKI DLA PSÓW I ICH WŁAŚCICIELI.

ODNOŚNIE SONDY TO POWINNA BYĆ RZETALNA.
PRZYGOTOWANE ODPOWIEDZI NA ZADANE PYTANIA ŚWIADCZĄ, ŻE ICH AUTOR/AUTORKA NIE TRAKTUJE TEMATU POWAŻNIE.

ODPOWIEDZI DO ZADANEGO PYTANI SFORMUŁOWANE JAK PONIŻEJ POTWIERDZAJĄ MOJĄ TEZĘ:
Tak, ale dotyczący tylko psów radnych
Tak, psy to krwiożercze bestie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
27 lutego 2014r. o 9:24
"Taką propozycję złożyła wiceprzewodnicząca Rady Miasta Janina Piestrak-Babijczuk. " - "LID".
"wieloletnia radna znana z zamiłowania do nietypowych fryzur" - "TOPIK".

A ja proponuję założenie smyczy temu (Bolec.Info), które popełniło ten tekst.
Jeżeli nie posiadasz szacunku dla ludzi, to jak mam uwierzyć, że pisząc coś takiego, dbasz (TYLKO I WYŁĄCZNIE) o dobro zwierząt ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z Bolesławca niezalogowany
27 lutego 2014r. o 10:10
Pani Janino, nawet kiedyś Panią lubiłam, ale teraz widzę, że była to pomyłka i to duża.
Już raz Rada Miasta się zbłaźniła limitując liczbę kotów które może posiadać jeden właściciel, terez również fundujemy sobie ogólnopolską reklemę GŁUPOTY RADNYCH BOLESŁAWCA
Jak nie ma się pomysłu na rozsądek to niekoniecznie musi mieszkańcom / szczególnie tym co myślą/ wystarczać GŁUPOTA.

Bolesławianie, niedługo wybory samorządowe, wyciągnijcie wnioski na kogo głosować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hemi niezalogowany
27 lutego 2014r. o 10:36
Po co dwa te same tematy ? Burdel niepotrzebny sie robi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.