Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znaczenie franka dla polskich kredytobiorców
~xyz niezalogowany
27 lutego 2014r. o 13:09
czemu i komu ma sluzyc ten artykul?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bankier niezalogowany
27 lutego 2014r. o 15:37
Na pow. zdjeciu, to nie sa franki szwajcarskie. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
27 lutego 2014r. o 15:54
~Bankier napisał(a): Na pow. zdjeciu, to nie sa franki szwajcarskie. Pozdrawiam serdecznie.
To są izraelskie shekele.kurs 1,16 pln cz to nie dziwne ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
28 lutego 2014r. o 9:26
Jak się bierze kredyt to w tej walucie w jakiej się zarabia...nóż mnie się otwiera w kieszeni jak słyszę, że wielce pokrzywdzeni kredytobiorcy we frankach pozywają banki za to, że teraz wyszli jak zabłocki na mydle...kto im kazał we frankach kredyty brać ? Dlaczego maja być traktowani w sposób uprzywilejowany ? Chytry traci dwa razy...chcieli zaoszczędzić a teraz klops !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
28 lutego 2014r. o 16:23
ja osobiście biorę kredyty w KKOP, ale nie ma co teraz pouczać jak się zaciąga kredyty . Teraz to jest mnóstwo mądrych ludzi. Moim zdaniem jest konieczna interwencja jakiejś między narodowej organizacji bankowqej ponieważ tą trudną sytuację "frankobiorców" można uznać za oszustwo. Masę ludzi wpuszczono w kanał. Wina jest też po stronie Państwa Polskiego ,że wpuszczając Bank Szwajcarski na Polski rynek nie wniosła zastrzeżeń, aby uniknąć takich sytuacji. Oczywiście czytam jak Polacy solidarni są ze sobą : na zasadzie " a dobrze im tak" i td. moim zdaniem powinniśmy im współczuć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3379
P_R_O_B_O_S_H_C_Z
28 lutego 2014r. o 21:40
Poirytowany napisał(a): Jak się bierze kredyt to w tej walucie w jakiej się zarabia...nóż mnie się otwiera w kieszeni jak słyszę, że wielce pokrzywdzeni kredytobiorcy we frankach pozywają banki za to, że teraz wyszli jak zabłocki na mydle...kto im kazał we frankach kredyty brać ? Dlaczego maja być traktowani w sposób uprzywilejowany ? Chytry traci dwa razy...chcieli zaoszczędzić a teraz klops !!

Kolego tutaj nie chodzi o oszczędność ani uprzywilejowanie.
Jak w 2008 roku brałem kredyt hipoteczny to frank kosztował 2,05. A teraz?
Mam jak mam. Boli i to bardzo ale... nie pozywam banku do sądu.
Oczywiście zostałem poinformowany o ryzyku walutowym.
W tamtym czasie kredyt w złotówkach wychodził dużo, dużo drożej.
Rata wychodziła o kilkaset złotych więcej.
Więc się nie zastanawiałem.
Poza tym w tamtych latach był wielki boom na mieszkania a i banki chętnie kredyty dawały (czyżby coś przeczuwali?)

Więc zamknij ten swój nóż i schowaj do kieszeni :/
Pozdro

Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
28 lutego 2014r. o 22:37
Prosimy Redakcję o kolejny "odkrywczy" i "pouczający" artykuł na przykład na temat "Znaczenie Nocy Świętojańskiej dla przyrostu naturalnego na Podlasiu". :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ubawiony niezalogowany
1 marca 2014r. o 7:57
~BRUTUS/ napisał(a):
~Bankier napisał(a): Na pow. zdjeciu, to nie sa franki szwajcarskie. Pozdrawiam serdecznie.
To są izraelskie shekele.kurs 1,16 pln cz to nie dziwne ??


ruble ... to są ruble .... lustrzane odbicie ale nawet wtedy to nie jest yidish
BRUTUS- chylę czoła nad intelektem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza