Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bar pod wiaduktem

~Wojtek niezalogowany
2 marca 2014r. o 18:54
Byłem "Placek po węgiersku" super i piwko już jest polecam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Picujcie dalej. niezalogowany
2 marca 2014r. o 19:04
Niebawem padniecie.I będzie placek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1898
#andzia nieaktywny
2 marca 2014r. o 19:15
bylam tam i czułam smrud szamba, nie pójdę tam już nigdy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 19:17
andzia napisał(a): bylam tam i czułam smrud szamba, nie pójdę tam już nigdy !!
smród-smrody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 19:47
busy napisał(a): Byl ktos?
Co tam jest?
Mozna wyjsc z zona i dzieckiem na piwko,cole i cos do zjedzenia?

Są na fejsie wpisz restauracja pod wiaduktem jest menu i zdjęcia lokalu wygląda to sympatycznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 19:55
Jedzenie jest dobre ale dupy nie urywa. Piwko mają czeskie polecam to ciemne całkiem dobre. Widać zę sporo ktoś zainwestował żeby z takiej mety zrobić naprawdę miłe miejsce bo jest ładnie . Naprawdę promują Bolesławiec zrobion w środku wiadukt a pomiędzy filarami zdjęcia ze starego Bolca . A z tym szambem to pieprzycie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
2 marca 2014r. o 20:03
Jak ktoś nie był a ma dużo złego do powiedzenia o tym barze.To chyba wredna złośliwość!!! tylko z jakiego powodu?Byłam dzisiaj tam na obiedzie i placek po węgiersku jest pyszny - polecam.Jeśli chodzi o wc ,jest czysto i schludnie tylko z pisuarem i toaletą w jednym pomieszczeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~konsument niezalogowany
2 marca 2014r. o 20:05
~ napisał(a):
andzia napisał(a): bylam tam i czułam smrud szamba, nie pójdę tam już nigdy !!
smród-smrody


Konkurencja widać ostro pracuje nad czarnym PR-em. Jedzenie naprawde dobre, żadnych problemów z toaletą nie uświadczyłem. Ciemne piwo naprawdę dobre. Kto szuka dobrego jedzenia i pięknego widoku przez okno restauracji po zmroku polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo