Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bar pod wiaduktem

~ niezalogowany
3 marca 2014r. o 22:07
Nie byłem ale widziałem menu i ceny od straszaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2014r. o 22:52
~kghm napisał(a): Super, że ktoś wyremontował tę capiącą gnojem spelunę zabitą dechami. Jak tylko wrócę do BC wybiore się na browarka i jakieś szamanko :)

popieram ,mam tak samo jak wroce do BC napewno tam zajrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
4 marca 2014r. o 9:11
bylem w niedziele....trafilem na komunie, wiec od razu zamowilem rosolek, ktorego na co dzien nie ma....:)

niestety - rosolek byl slabo cieply...

na drugie placek po meksykansku - doopy nie urwalo - 3 placki ziemniaczane, nalozony sos - wygladajacy jak wyjety ze spaghetti - przewaga miesa mielonego....no i mial byc pikantniejszy (niz w placku po wegiersku)...jak ktos lubi ostre zarcie - tam nie poje...

ogolnie - wrazenie ok, poprobuje reszty to sie okaze...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
4 marca 2014r. o 10:08
też ostatnio tam byliśmy z całą rodziną, fakt nasza zupka tez nie była za gorąca ale powiedzieliśmy o tym i nastepnym razem mielismy już idealną, więc mógł Pan zrobić to samo :) jeżeli coś nie smakuje mówi się o tym ;) jeden woli gorące danie drugi letnie wystarczy tylko zgłosić swoje uwagi, a co do ostrości dań nie każdy lubi aż takie ostre, proszę się liczyć z tym ,że dzieci tez się stołują ,a jeżeli jest coś mało doprawione to z tego co pamiętam na stolikach stoi pieprz wystarczy go uzyc lub poprosić o cos ostrzejszego! ;)

napewno nieraz odwiedzę restaurację! można posiedziec w miłym, przytulnym miejscu cała rodzinką!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~**** niezalogowany
4 marca 2014r. o 10:11
obcyy napisał(a): Jeszcze dobrze nie otwarte a już promocje to sobie wyobraźcie jak tam musi być. Są klienci ale tylko sami znajomi i rodzinka.. Nie polecam bo gówna pływają w kibelku.



JA pier**** sa promocje-źle, nie ma - też źle! nie dogodzisz :]
prosze zauważyc ,że prawie wszędzie na początku są promocje żeby zachęcić jakoś ludzi żeby poszli, spróbowali, więc co Cię dziwi? masakra, co za ludzie! "OBCY" Ty naprawdę widzę jesteś z innej planety! ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 10:46
Czekamy na rozwinięcie menu! :) Ja niestety znalazłam tylko 2 dania dla siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 11:06
~gość napisał(a): też ostatnio tam byliśmy z całą rodziną, fakt nasza zupka tez nie była za gorąca ale powiedzieliśmy o tym i nastepnym razem mielismy już idealną, więc mógł Pan zrobić to samo :) jeżeli coś nie smakuje mówi się o tym ;) jeden woli gorące danie drugi letnie wystarczy tylko zgłosić swoje uwagi, a co do ostrości dań nie każdy lubi aż takie ostre, proszę się liczyć z tym ,że dzieci tez się stołują ,a jeżeli jest coś mało doprawione to z tego co pamiętam na stolikach stoi pieprz wystarczy go uzyc lub poprosić o cos ostrzejszego! ;)

napewno nieraz odwiedzę restaurację! można posiedziec w miłym, przytulnym miejscu cała rodzinką!


nie pisz co moglem zrobic, bo doskonale wiem co moglem zrobic...
po drugie - kto kupuje dziecku placek po meksykansku?? tak trujesz swoje dzieci??

jesli jest takie cos w ofercie, to niech to bedzie po meksykansku, a nie pseudo-ukrainsku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~**** niezalogowany
4 marca 2014r. o 12:25
nie pisz co moglem zrobic, bo doskonale wiem co moglem zrobic...
po drugie - kto kupuje dziecku placek po meksykansku?? tak trujesz swoje dzieci??

jesli jest takie cos w ofercie, to niech to bedzie po meksykansku, a nie pseudo-ukrainsku...


skoro jadłem i ja ,wiem ,że jest dobry nie zbyt ostry to i dziecko może spróbować;] ale ludziom nigdy nie dogodzisz :D


"świat spada na psy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego