Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bar pod wiaduktem

~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 14:31
A mają tam może pieczone pierożki ze szpinakiem i serem albo polędwiczki z pomidorowym pesto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
4 marca 2014r. o 15:00
~ napisał(a): A mają tam może pieczone pierożki ze szpinakiem i serem albo polędwiczki z pomidorowym pesto?

Ten gość napędza ludzi a i może rodzinka właścicieli !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 16:47
obcyy trolu :D wszystkie Twoje komentarze na forum są negatywnie nastawione. Nie tylko w tym temacie. Ja wiem że możesz być niedopieszczonym bachorem, ale to nie znaczy, że masz wszystkich jechać z góry na dół. Może na Tobie żona, może szefowa, albo inna kobieta się wyżywa, a ty jak to męska pipka, musisz zluzować wypisując głupoty na innych. Oczywiście anonimowo (jak sądzisz, ale się mylisz, bo w sieci nikt nie jest anonimowy), bo ciotki klotki się boją prosto w twarz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 17:16
Mnie tam nie odstraszą zniechęcające wpisy niektórych osób,pójdę i zobaczę,zjem i ocenię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 22:42
albo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 22:49
~**** napisał(a): nie pisz co moglem zrobic, bo doskonale wiem co moglem zrobic...
po drugie - kto kupuje dziecku placek po meksykansku?? tak trujesz swoje dzieci??

jesli jest takie cos w ofercie, to niech to bedzie po meksykansku, a nie pseudo-ukrainsku...



skoro jadłem i ja ,wiem ,że jest dobry nie zbyt ostry to i dziecko może spróbować;] ale ludziom nigdy nie dogodzisz :D
ja tak patrze i patrze(a mam okulary na nosie) i chyba slepa jestem gdzie ta pani pisze ze dziecku kupila placka po meksykansku??? a po drugie ja swoim dzieciom tez robie takie placki tylko nie z lekko pikantnym sosem ,i co to zabojstwo?? nie znasz sie na tym co dzieci lubia to sie nie wychylaj bo nie chcacy mozesz wyleciec


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 22:56
skoro 25zł za ziemniaki i mieso to przystępne ceny to gratuluje dobrej pracy i wysokich zarobków,bo jak dla mnie to za wysoka cena.

Zmoderowano 05.03.2014 godz.21:12 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~naat niezalogowany
5 marca 2014r. o 8:55
Kup kilogram ziemniaków za 1,60 troche miesa, albo jak i toi za drogie to moze daj parówki i sam zrob placki takie jak lubisz i koniec gadania...

Zmoderowano 05.03.2014 godz.21:12 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.