Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Windykatorzy-Kredyty Chwilówki

~TAJGA/ niezalogowany
12 marca 2014r. o 13:23
Filozofy z was kase bierzecie i co przedawnienie.jak byście wszyscy na czas oddawali to by sprawy nie było.Żal do całego świata.ja to bym was wszystkich lał pała i patrzył jak puchnie sam czekam ,aż dłużnik się zlituje i kasę mi odda,tak samo płacze jak wy.nie masz z czego oddać to nie bierz i po sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niunio niezalogowany
12 marca 2014r. o 13:34
~TAJGA/ napisał(a): Filozofy z was kase bierzecie i co przedawnienie.jak byście wszyscy na czas oddawali to by sprawy nie było.Żal do całego świata.ja to bym was wszystkich lał pała i patrzył jak puchnie sam czekam ,aż dłużnik się zlituje i kasę mi odda,tak samo płacze jak wy.nie masz z czego oddać to nie bierz i po sprawie.



lać pałą to sobie możesz,ale po swojej głowie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niunio niezalogowany
12 marca 2014r. o 13:37
~niunio napisał(a):
~TAJGA/ napisał(a): Filozofy z was kase bierzecie i co przedawnienie.jak byście wszyscy na czas oddawali to by sprawy nie było.Żal do całego świata.ja to bym was wszystkich lał pała i patrzył jak puchnie sam czekam ,aż dłużnik się zlituje i kasę mi odda,tak samo płacze jak wy.nie masz z czego oddać to nie bierz i po sprawie.



lać pałą to sobie możesz,ale po swojej głowie!!!


nieważne,czy ktoś oddał,czy nie mimo tego mamy 21 wiek i takie sposoby ściągania pieniędzy to przestępstwo!!!
Tak samo można mówić po co ktoś daje pieniądze!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAJGA/ niezalogowany
12 marca 2014r. o 13:52
~niunio napisał(a):
~niunio napisał(a):
~TAJGA/ napisał(a): Filozofy z was kase bierzecie i co przedawnienie.jak byście wszyscy na czas oddawali to by sprawy nie było.Żal do całego świata.ja to bym was wszystkich lał pała i patrzył jak puchnie sam czekam ,aż dłużnik się zlituje i kasę mi odda,tak samo płacze jak wy.nie masz z czego oddać to nie bierz i po sprawie.



lać pałą to sobie możesz,ale po swojej głowie!!!


nieważne,czy ktoś oddał,czy nie mimo tego mamy 21 wiek i takie sposoby ściągania pieniędzy to przestępstwo!!!
Tak samo można mówić po co ktoś daje pieniądze!!!
Ściągalność przez sądy i komorników jest prawie zerowa.tylko pała zostaje.nie filozuj jeden z drugim jak pożyczysz komuś kase ,a on ci nie odda to wtedy pogadamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
12 marca 2014r. o 13:56
~niunio napisał(a):
.... po co ktoś daje pieniądze!!!


...skoro z góry wiadomo, że ten ktoś prawdopodobnie nie będzie w stanie spłacić

!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niunio niezalogowany
12 marca 2014r. o 14:11
Poirytowany napisał(a):
~niunio napisał(a):
.... po co ktoś daje pieniądze!!!


...skoro z góry wiadomo, że ten ktoś prawdopodobnie nie będzie w stanie spłacić

!!


NO I WŁAŚNIE DLATEGO SĄ TAKIE INSTYTUCJE,KTÓRE SIĘ WIĄŻĄ Z TAKIM RYZYKIEM I KTÓRYCH DZISIAJ JEST CORAZ WIĘCEJ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
12 marca 2014r. o 14:51
~niunio napisał(a):

nieważne,czy ktoś oddał,czy nie mimo tego mamy 21 wiek i takie sposoby ściągania pieniędzy to przestępstwo!!!
Tak samo można mówić po co ktoś daje pieniądze!!!

Mamy XXI w. a kolega spać nie może, bo nie wie, czy on zostanie oskarżony za postrzelenie bandyty(trwa postępowanie), czy na gładko zostanie oskarżony napastnik, a raczej kilkunastu, którzy zaatakowali policjantów podczas interwencji. To jest ten XXi wiek, gdzie bandyta ma większe prawa od policji? Tak to sobie kuchnia wyobrażacie?
Kto zainteresowany niech wyszuka sobie co dzieję się dzisiaj w Detroit(np.), idąc dalej popatrzcie, co dzieje się we francji, ale nie oglądajcie tego, co wam pokazują wiodące stacje. Sami szukajcie. OPEN YOUR EYES.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
12 marca 2014r. o 15:21
Zdemotywowany napisał(a):
~niunio napisał(a):

nieważne,czy ktoś oddał,czy nie mimo tego mamy 21 wiek i takie sposoby ściągania pieniędzy to przestępstwo!!!
Tak samo można mówić po co ktoś daje pieniądze!!!

Mamy XXI w. a kolega spać nie może, bo nie wie, czy on zostanie oskarżony za postrzelenie bandyty(trwa postępowanie), czy na gładko zostanie oskarżony napastnik, a raczej kilkunastu, którzy zaatakowali policjantów podczas interwencji. To jest ten XXi wiek, gdzie bandyta ma większe prawa od policji? Tak to sobie kuchnia wyobrażacie?
Kto zainteresowany niech wyszuka sobie co dzieję się dzisiaj w Detroit(np.), idąc dalej popatrzcie, co dzieje się we francji, ale nie oglądajcie tego, co wam pokazują wiodące stacje. Sami szukajcie. OPEN YOUR EYES.


A ty chyba nawet nie wiesz w jakim świecie żyjesz,bo to co wypisujesz to nie wiadomo nawet o co chodzi!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza