Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Związek lub nie z starszą kobietą

~# niezalogowany
19 marca 2014r. o 17:35
TOjsienka napisał(a):
~ujadaczom mowimy N.I.E napisał(a):
Ale sie nakrecilas a to wszystko wywnioskowalas po jednym zdaniu ,ktore napisal zainteresowany.

Noooo pogratulować podejścia do życia jeśli to normalne że ludzie się z byle powodu powinni rozstawać.Co mam ją pogłaskać po głowie?Nie podoba mi się to i mówię co myślę.Młody wpierdzielając się pogarsza sytuację.
No chyba że to jesteś Ty szukająca wytłumaczenia i aprobaty lub osoba tego samego pokroju dlatego zabolało to co napisałam.... :] Dopisane 19.03.2014r. o godz. 17:16:
Jackkk napisał(a): Moim zdaniem taki związek to krótki serial romantyczny, niestety.

Esmeralda w rzeczy samej :|
nie podobają Ci się twoje własne domniemania wyssane z palca . Kim jesteś by mówić ludziom jak mają żyć? Oceniasz a faktów nie znasz każdy ma swój rozum i sumienie tobie nic do tego.chłopak potrzebował porady nie oceny i moralow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 marca 2014r. o 17:53
właśnie :)
porady a nie morałów z tym tylko ze zle trafił... ;)
tu sami ,,terapeuci,, :P
ciekawe tylko ilu z nich zna ten problem z autopsji że w tak ,,mondry,, sposób się wypowiada...
ja swoje powiedziałem na początku a decyzje jemu samemu pozostawiam bez jakiejkolwiek oceny...
jeśli dobrze trafi to super,jeśli się sparzy ,,na zimne będzie dmuchał,, bo to jest szkoła życia
jego życia do którego nie macie prawa wkraczać

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
19 marca 2014r. o 18:01
Podejrzewam, że gdybym była sama i zakochana w kimś, to tworzy związek z inną osobą, to raczej nie chciałabym się stać przyczyną rozpadu takiego związku i wolałabym się wycofać zawczasu. Ale co tu prorokować życie przynosi różne scenariusze i pewnie tak do końca nie da się przewidzieć, co kto by zrobił na miejscu innej osoby, ba, nawet siebie nie można być pewnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
19 marca 2014r. o 20:38
~# napisał(a): nie podobają Ci się twoje własne domniemania

No żebyś wiedział/a że mi się nie podobają i fajnie by było gdyby było inaczej.
Z tym zaniedbywaniem to jest tak samo jak ze sprzecznością charakterów do którego dochodzi się po dwudziestu latach małżeństwa.W takim razie jak przeżyli razem te 20 lat i skąd się wzięło powiedzenie że przeciwieństwa się przyciągają?
Tak wiec głupia wymówka i przybieranie G w kwiatki.
Ps: jak już dyskutujesz zemną to rób to jako jedna i ta sama osoba,nie przytakuj sam/a sobie zmieniając podpis


Dopisane 19.03.2014r. o godz. 20:38:

falco napisał(a):
tu sami ,,terapeuci,, :P

A Ty falcosiu nie pyskuj :>.... no :*

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
19 marca 2014r. o 20:47
Trza się z Tojka znowu zgodzić. Tak w ogóle to bolec.info jest niby poważnym(ups zapomniałem cudzysłowia) portalem. Tu wchodzi młodzież, a taki temat tylko ją deprymuje. Temat powinien zniknąć czym prędzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~#podpis ten sam niezalogowany
19 marca 2014r. o 20:58

Ps: jak już dyskutujesz zemną to rób to jako jedna i ta sama osoba,nie przytakuj sam/a sobie zmieniając podpis :D Wybacz ale nie widze w tobie partnera do dyskusji ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fachowiec niezalogowany
19 marca 2014r. o 21:02
~zakochany napisał(a): Witam jak myślicie czy związek lub przelotny romans ma sens on 23 lata ona 29 mają dobre relacje między sobą ona jest w związku z innym mężczyzną ale on ją zaniedbuje, czy zaproponować jej coś więcej jak myślicie miała by ochote?


najpierw sprawdź , czy nie śmierdzi jej z nosa i czy nie ma robaków w odbytnicy .
Jeśli nie - atakuj śmiało i nie patrz na jej partnera . Pewnie będzie ci wdzięczny po czasie , że pozbył się kolejnej lampucery...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fachowiec niezalogowany
19 marca 2014r. o 21:02
~zakochany napisał(a): Witam jak myślicie czy związek lub przelotny romans ma sens on 23 lata ona 29 mają dobre relacje między sobą ona jest w związku z innym mężczyzną ale on ją zaniedbuje, czy zaproponować jej coś więcej jak myślicie miała by ochote?


najpierw sprawdź , czy nie śmierdzi jej z nosa i czy nie ma robaków w odbytnicy .
Jeśli nie - atakuj śmiało i nie patrz na jej partnera . Pewnie będzie ci wdzięczny po czasie , że pozbył się kolejnej lampucery...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.