Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego w boleslawcu jest tylu bezdomnych i co nasze miasto robi w tym kierunku zeby to zmienic

~Ja niezalogowany
19 marca 2014r. o 9:50
Ja moze nie jestem bezdomna, wynajmuje mieszkanie za 750 zl bo za malo zarabiam zeby dostac hipoteke a wynajmowane mieszkanie jest za duze zeby sie starac o mieszkanie komunalne. Jestem samotna matka, zarabiam minimum, place za zlobek i czesto jestem glodna bo nie starcza pieniedzy na cokolwiek. Wszedzie sie zapozyczam, nie wiem z czego oddam. Wedlug Mopsu za duzo zarabiam na jakakolwiek pomoc. A tak naprawde nie wiem czy wlasciciel jutro nie zlozy mi wypowiedzenia. I taki strach o jutro zyjac uczciwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SEBO niezalogowany
19 marca 2014r. o 13:09
wez sie do roboty , proste .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ulubieniec fiskusa niezalogowany
19 marca 2014r. o 15:10
pracuje od kilku lat na zachodzie. Tam ludzie dobrze się mają bo: mało kto pracuje tylko w jednym zakładzie pracy(przychodzi z jednej i idzie do drugiej pracy), młodzi wcześnie zaczynają zarabiać na kieszonkowe i wakacje, studenci zarabiają na własne studia mimo, że rodziców stać im to sfinansować, Starzy i schorowani również dorabiają do emerytur i rent. A w naszym Kraju przychodzi do domu po 8 godzinach i robi grilla a potem narzeka że mu Państwo nie daje... - powodzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WOW niezalogowany
19 marca 2014r. o 15:26
Hmmm który to kraj ,że w nim taki raj.......?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
19 marca 2014r. o 15:47
~SEBO napisał(a): wez sie do roboty , proste .

Przecież pisze,ze pracuje ......to jeszcze prostsze,przeczytac ze zrozumieniem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ulubieniec fiskusa niezalogowany
19 marca 2014r. o 18:18
do WOW- a no "Niemcy Panie Niemcy" . My na ten przykład żyjemy w kraju gdzie ludzi pracowitych i tym samym ludzi sukcesu ,lekko nazywamy złodziejami i kombinatorami. Natomiast preferujemy leni i nierobów w których ładujemy kasę publiczną i się tym szczycimy. To jest droga do ruiny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SEBO niezalogowany
19 marca 2014r. o 18:28
Dobrze gada. Polać mu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WOW niezalogowany
19 marca 2014r. o 18:29
"A w naszym Kraju przychodzi do domu po 8 godzinach i robi grilla a potem narzeka że mu Państwo nie daje... - powodzenia ."

A to nie wiedziałem że w Niemczech ludzie pracują więcej niż 8 godz. Wydawało mi się, że pracują mniej niż my. Tak przynajmniej jest tam gdzie ja pracuje na zachodzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.