Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA NA "fachowca"!!!!!!!!!!!!

~NINA7 niezalogowany
18 marca 2014r. o 11:00
Przestrzegam przed panem,który ogłasza się w internecie jako "fachowiec".Oferuje remonty mieszkań .Potrzebowałam kogoś do wykończenia zaczętego remontu mieszkania na wsi.
W piątek pan "fachowiec" przyszedł do pracy z kolegą, kazał nam dokupić parę brakujących rzeczy.Gdy wróciliśmy za 2 godziny pana "fachowca" nie było,klucza do domu również.W sobotę rano mimo zapewnień "fachowca"dom był zamknięty.Musieliśmy rozwiercić zamek,żeby się dostać do domu.Po wejściu okazało się ,że zniknęły kleje,pianki i jeszcze parę innych rzeczy.
A najgorsze,że zerwali ze ścian wszystkie rurki miedziane do czynnego co. Aby się do nich dostać pozrywali regipsy.
Zgłosiłam sprawę na policji. PRZESTRZEGAM UWAGA NA TEGO PANA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRAPO niezalogowany
18 marca 2014r. o 12:41
Ja ostrzegam przed fachowcem istalatorem z Kraszowic Jacek R. zaczol u mnie robic ,fakt okolo 1,5 roku temu i po dwuch dniach pracy zona informuje mnie ze ciongle czegos brakuje to trzeba kupic to nie pasuje ,po zamontowaniu mini kamery widac jak w przerwach wklada do samochodu moje ksztaltki .pognalem partacza i zlodzieja ,w Nowogrodzcu gosciu jestes spalony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
18 marca 2014r. o 12:51
I dlatego mówię, że zawsze musi być napisana umowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
18 marca 2014r. o 14:20
A kto normalny zostawia fachowca bez nadzoru ?? :| i nie spisuje umowy ??

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2014r. o 16:12
Szwagra nie trzeba pilnować i umowa nie potrzebna :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2014r. o 16:19
ważne ze tanio było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~12121 niezalogowany
18 marca 2014r. o 16:40
~ napisał(a): Szwagra nie trzeba pilnować i umowa nie potrzebna :D :D
szwagra też można podać do sądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
18 marca 2014r. o 16:51
z rodzinom to na focie sie dobrze wygloda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza