Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA NA "fachowca"!!!!!!!!!!!!

~Romek niezalogowany
19 marca 2014r. o 10:58
O widze ze nie tylko mnie fachowiec Jacek z Kraszowic oszukal ,tylko ze mi nie wyplacil 750 euro za prace w niemczech, ja to pamientam i mysle ze kiedys cie jeszcze zobacze a wtedy pogadamy w cztery oczy oszuscie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nina7 niezalogowany
19 marca 2014r. o 12:49
Ja dałam się nabrać na ogłoszenie "Wykonam tanio solidnie i fachowo remonty mieszkań, tynki ,tapety ,malowanie, panele, wymiana okien, drzwi tel. 690 929 825 fachowiec.
Mam nadzieję ,że po mnie już nikt się nie da nabrać.
Sprawa jest zgłoszona na policji więc na razie więcej danych nie mogę podawać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2014r. o 15:09
rafi napisał(a): A kto normalny zostawia fachowca bez nadzoru ?? :| i nie spisuje umowy ??


Dobrze, że Ty jesteś normalny. Umowa ustna też zobowiązuje, później odpowiednia dokumentacja wykonywanych prac. Ale jak ktoś szuka tanio, solidnie i fachowo to powinien liczyć się z konsekwencjami. Lepiej dać więcej i mieć problem z głowy niż targować się o przysłowiowe pięć złotych, szukać oszczędności na wszystkim i zapłacić za wykonaną robotę na przykład 3x z powodu nieudolnie wykonanych prac czy po prostu złodziejstwa i demolki jak w tym przypadku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mario niezalogowany
19 marca 2014r. o 16:33
Ludzie liczcie się z tym ze za małe pieniądze nikt wam dobrej pracy nie wykona! ja sam mam usługi i wiem żeby wykonac dobrze prace to nie moge wziąsć parę złotych za usługę,ale są pseudo budowlancy(raczej desperaci)którzy dają oferty cen przez telefon nie oglądając pracy która jest do wykonania! W ten sposób daja niższa cene zeby wziąsć daną prace a potem robią na odpier... zeby na tej cenie w miare wyjsc!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nina7 niezalogowany
19 marca 2014r. o 20:15
~mario napisał(a): Ludzie liczcie się z tym ze za małe pieniądze nikt wam dobrej pracy nie wykona! ja sam mam usługi i wiem żeby wykonac dobrze prace to nie moge wziąsć parę złotych za usługę,ale są pseudo budowlancy(raczej desperaci)którzy dają oferty cen przez telefon nie oglądając pracy która jest do wykonania! W ten sposób daja niższa cene zeby wziąsć daną prace a potem robią na odpier... zeby na tej cenie w miare wyjsc!


"mario" z całym szacunkiem ,tu nie chodzi o to czy ktoś robi tanio, czy nie. Tu chodzi o to,żeby ostrzec ludzi przed takimi oszustami.Jeśli ktoś weźmie 300 zł mniej od Ciebie to ma prawo kraść!!!
Walczę przy okazji także o Twoję dobre imię i ludzi ,którzy mają firmy i są uczciwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2014r. o 22:26
~nina7 napisał(a):

"mario" z całym szacunkiem ,tu nie chodzi o to czy ktoś robi tanio, czy nie. Tu chodzi o to,żeby ostrzec ludzi przed takimi oszustami.Jeśli ktoś weźmie 300 zł mniej od Ciebie to ma prawo kraść!!!
Walczę przy okazji także o Twoję dobre imię i ludzi ,którzy mają firmy i są uczciwi.

Dziękuję za taką walkę. Wystarczy sprawdzić firmę w internecie, opinie i ewentualne wykonastwo. Na głupotę nie ma rady jak się sugerujemy byle jakim wpisem odnośnie na przykład remontów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mario niezalogowany
20 marca 2014r. o 6:32
(nina)Rozumiem ludzi którzy biorą mniejszą cenę ale ludzie muszą się zastanowić dlaczego inni dają niższa cenę,albo tacy fachowcy albo już ich ludzie znają i już ich nikt nie chce,każdy fachowiec wie ile pracy trzeba wlozyc w dobrze wykonana prace, tacy psują tylko renomę budowlanca !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
20 marca 2014r. o 8:44
Ja ostrzegam przed płytkarzem p. Izdebskim, nie polecam. Dużo obieca a nie potrafi położyć równo płytek. Spieprzy całe pomieszczenie i wychodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.