Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: To ja napisałem
~wax niezalogowany
27 marca 2014r. o 11:35
~ napisał(a): oburzony narcyz właśnie podał na swoim portaliku że postępowanie prokuratorskie zostało UMORZONE- ale on bidulek czuje się mocno poszkodowany i ciśnie ze sprawą do sądu, nie żebym bronił jakiegoś tam Żaka- nie znam kolesia, ale postępowanie Świstały jest jak zachowanie 3 latka w piaskownicy :P


nie ma to jak (...) zaczyna komentowac prawo :) jak bys nie wiedzial prokurator wszystko umarza bo ustala tylko personalia sprawcow potem kazdy osobiscie zaklada sprawe- prokurator tego nie robi za kogos. slyszalem ze gwizdek calkiem niezle odszkodowania dostaje wiec jak kazdy 3 latek tak pilnuje swoich interesow to super :)

Zmoderowano 27.03.2014 godz.18:55 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 marca 2014r. o 12:30
wax jak sie jest czlowiekiem to sie po ludzku takie sprawy zalatwia - tj w rozmowie, przy piwie (w luznej rozmowie a nie listami z zadaniami) itd. A nie w sadzie.
No ale nie wszyscy zachowuja sie w ludzki sposob :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2014r. o 13:22
~wax napisał(a): nie ma to jak (...) zaczyna komentowac prawo :) jak bys nie wiedzial prokurator wszystko umarza bo ustala tylko personalia sprawcow potem kazdy osobiscie zaklada sprawe- prokurator tego nie robi za kogos. slyszalem ze gwizdek calkiem niezle odszkodowania dostaje wiec jak kazdy 3 latek tak pilnuje swoich interesow to super :)


(...) jak bardzo trzeba(...) twierdząc że prokurator wszystko umarza, poczytaj troszkę a potem się wypowiadaj

Zmoderowano 27.03.2014 godz.18:57 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
27 marca 2014r. o 15:22
Emem.Za grosz obiektywizmu.Mnie ani grzeje ani ziębi,może nawet z niego pieniaczTylko : ci ludzie szkalowali faceta,kręcili przed prokuratorem,na koniec jedno drugiego kryje.Nieciekawi etycznie.Za moich czasów w LO taki nauczyciel raczej nie miałby lotów.Szkoda ,że nasza szkoła schodzi na psy.
Naprawdę nie rozumiem zaangażowania po ich stronie.

Zmoderowano 01.04.2014 godz.0:14 - powód: nazwisko (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ik niezalogowany
27 marca 2014r. o 15:53
ramaj napisał(a): Emem.Za grosz obiektywizmu.Mnie ani grzeje ani ziębi,może nawet z niego pieniaczTylko : ci ludzie szkalowali faceta,kręcili przed prokuratorem,na koniec jedno drugiego kryje.Nieciekawi etycznie.Za moich czasów w LO taki nauczyciel raczej nie miałby lotów.Szkoda ,że nasza szkoła schodzi na psy.
Naprawdę nie rozumiem zaangażowania po ich stronie.


podpisuje sie pod tym posem, dzieki ramaj za rosadny wpis :)

Zmoderowano 01.04.2014 godz.0:15 - powód: nazwisko (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 marca 2014r. o 17:44
ramaj napisał(a): Emem.Za grosz obiektywizmu.Mnie ani grzeje ani ziębi,może nawet z niego pieniaczTylko : ci ludzie szkalowali faceta,kręcili przed prokuratorem,na koniec jedno drugiego kryje.Nieciekawi etycznie.Za moich czasów w LO taki nauczyciel raczej nie miałby lotów.Szkoda ,że nasza szkoła schodzi na psy.
Naprawdę nie rozumiem zaangażowania po ich stronie.


Szkalowali? Czytales te wypowiedzi? Robisz z igly widły. Nie wiem jaki trzeba wyznawac system wartosci skoro przez tego typu slowa idzie sie do prokuratury i zabiera czas urzednika, ktory moglyby byc przeznaczony na wazniejsze dla spoleczenstwa sprawy (nie odbieram tu nikomu takiego prawa, ale po prostu sam bym tak nie zrobil - mimo, ze np. bylem wielokrotnie obrazany na forum tamtego portalu i to z nazwiska). Moim zdaniem w tych wypowiedziach nie ma nic wielkiego i sam bym je zignorowal tak jak to zrobilem, gdy w artykulach na stronach tamtego portalu obrazali mnie, moja zone czy mojego ojca.

Zastanawiam sie czy chodzilo o wypowiedz czy moze o cos innego (pieniadze? wywolanie afery?)?
Ramaj, bo czy ktos kto czuje sie urazony slowami najpierw idzie do prokuratury czy raczej najpierw zwraca sie do administratora strony o usuniecie takich wypowiedzi, zeby nie bylo ich w Internecie skoro to takie zle slowa (do dzisiaj do nas takie zgloszenie nie wplynelo, czyli rozumiem, ze az tak te slowa nie bola (spodziewam sie maila po publikacji tej wypowiedzi)).

Po drugie nie krecili (w tym momencie Ty przekrecasz) - przed prokuratorem Piotr Zak przyznal, ze to jego slowa - o czym tez napisal w swoim oswiadczeniu. Piotr Zak nie jest nauczycielem w I LO.

No i na koncu - sendo sprawy wcale nie dotyczy tych wypowiedzi tylko zupelnie innych zachowan, o ktorych w oswiadczeniu pisal Cezary Czernatowicz. Potworze te slowa ponizej, bo warto dyskutowac o meritum sprawy:

- Jeśli w każdej placówce oświatowej czy kulturalnej dzieje się coś ciekawego i wartościowego – czyż nie warto tego wspierać? To rola szkoły, ale też mediów, które winny informować o tych wydarzeniach bez spekulacji, co - a przede wszystkim za ile - można pokazać. Niestety, z takim zarzutem spotykam się ostatnio jako dyrektor - pisał Cezary Czernatowicz.

Chodzilo o to, ze wg I LO i wielu komentujacych niektore informacje o szkole (badz nazwa szkoly) byly celowo pominiete, bo szkola nie zlecila reklamy, co wedlug nich bylo nieetyczne.

Osobiscie, gdybym pracowal w tej szkole to doradzilbym, aby czlowieka zignorowac, bo to najlepiej dziala i dzisiaj nie byloby tej niby-afery ;)

Zmoderowano 01.04.2014 godz.0:15 - powód: nazwisko (moderator)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
27 marca 2014r. o 20:40
Chyba mnie nie przekonałeś.Możesz argumentować jak wyżej,ja swoje i nic z tego nie wyniknie.Ja ,jak wcześniej pisałem nie mam nic do tego Gwizdały,Żaka ani Ciebie - dlatego na sprawę patrzę z dystansu,czego nie możesz powiedzieć o sobie.

P.S. Dlaczego miałby prosić Ciebie o zdjęcie nieprzychylnych mu wpisów,sugerując tym samym ,że jest coś na rzeczy.

Zmoderowano 01.04.2014 godz.0:16 - powód: nazwisko (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 marca 2014r. o 20:47
ramaj napisał(a): P.S. Dlaczego miałby prosić Ciebie o zdjęcie nieprzychylnych mu wpisów,sugerując tym samym ,że jest coś na rzeczy.


Jezeli ktos czuje sie urazony wypowiedzia jakiegos uzytkownika i uwaza, ze sa to slowa obrazajace, to zalezy mu na tym aby nie byly dostepne i zeby dalej nie obrazaly. W tym wypadku gosc z jednej strony twierdzi, ze to go obraza (i zglasza do prokuratury) z drugiej mu to nie przeszkadza, ze to sobie wisi, czyli przyznaje, ze az takie obrazajace to nie jest :) Hipokryzja, co ;)



Zmoderowano 01.04.2014 godz.0:16 - powód: naziwsko (moderator)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza