Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: To ja napisałem
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 16:59
(...) Patrząc z boku potwierdzam,że poprawnie powinno się pisać ( w bierniku zaimka "ta") "skończyłam tę szkołę".

Zmoderowano 25.03.2014 godz.15:09 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc niezalogowany
24 marca 2014r. o 18:06
(...) To jest oczywista oczywistość:) jak poprawnie powinno być napisane. Patrząc z boku czuć było następnego "anonima", który nie zdzierżył krytyki swojej uczelni i postanowił napisać.....

Zmoderowano 25.03.2014 godz.15:10 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
24 marca 2014r. o 18:22
nie Kotku, mylisz się ... nie jestem nauczycielem, a co za tym idzie nie pracuję w żadnej ze szkół tym bardziej w bolesławieckim liceum. Mierzi mnie jednak jeśli ktoś pozwala sobie na krytykowanie kogoś nie znając zupełnie tematu, robiąc to tylko po to aby wyrzucić z siebie frustracje. Jeśli jednak musi to robić, niech to przynajmniej robi po Polsku skoro posiada dyplom ukończenia szkoły średniej, a może nawet maturę.

Zmoderowano 24.03.2014 godz.18:30 - powód: usuniete zbedne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 22:03
~ napisał(a): to gwizdala znowy buiega po sadach? bo jest chyba z tego znany, nie?

Strach tam napisać jakikolwiek komentarz,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11640
#amgen nieaktywny
24 marca 2014r. o 22:10
~ napisał(a):
~ napisał(a): to gwizdala znowy buiega po sadach? bo jest chyba z tego znany, nie?

Strach tam napisać jakikolwiek komentarz,


A to dlaczego? Z tego co wiem większość jakiejkolwiek krytyki jest odcedzana przez sito moderatorskie. Ale żeby był "strach tam napisać" to już chyba duża przesada.


Dopisane 24.03.2014r. o godz. 22:10:

dopisek: próbowałem użyć innego określenia niż "moderatorskie" tutaj także przesadzają w moderowaniu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 22:30
~joko napisał(a): No, nareszcie Panie Piotrze zachwał się Pan jak facet. Nie ma ludzi, którzy nie popełniliby błędu.

"...Każdy kto ją zna wie, że takie zachowania nie są w jej stylu..."
Tak, to by się zgadzało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andy niezalogowany
24 marca 2014r. o 23:32
Ach! Cóż za rozkoszne koło wzajemnej adoracji.
Co trzeba robić żeby się zapisać?
Poczuć nienawiść do "istotnych"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luliusz niezalogowany
25 marca 2014r. o 10:45
Panie Piotrze z pańską odwagą cywilną i obroną dobrego imienia I LO jest tak samo jak z pańskim odejściem z Urzędu Miasta, najpierw było zwolnienie a następnie porozumienie stron. Tak i w tym przypadku pozwala Pan na podejrzewanie własnej żony, a teraz próbuje się Pan tłumaczyć. Żałosne to, Pan wybaczy. Proszę się nie pokazywać w obecności ludzi z Ziemi Bolesławieckiej bo im Pan szkodzi wizerunkowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego