Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Drogie ceny wynajmu mieszaknia

~Niko niezalogowany
23 marca 2014r. o 17:45
Zastanawiam się skąd się biorą w Bolesławcu takie wysokie ceny wynajęcia mieszkania/kawalerki . Myślałem do tej pory ,że ceny dyktuje położenie miasta....duże miasto ,dużo się dzieje,jakies studia jakieś galerie. Często też zależy od zakładów pracy,licznych zakładów co zachęcałoby do zamieszkania.
Ale nic z tych rzeczy nie ma w naszym mieście. Cenu wynajmu na poziomie 900/1000zł. + media a Ci co poszukują oferują ,że poniosą koszty rzędu 500/600 więc widać straszną przepaść. Studenci we Wrocławiu płacą podobne stawki ale to Wrocław pełno pracy peło uczelni,wielkie miasto i warto a pozatym stać. A u nas.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 19:03
~Niko napisał(a): Zastanawiam się skąd się biorą w Bolesławcu takie wysokie ceny wynajęcia mieszkania/kawalerki . Myślałem do tej pory ,że ceny dyktuje położenie miasta....duże miasto ,dużo się dzieje,jakies studia jakieś galerie. Często też zależy od zakładów pracy,licznych zakładów co zachęcałoby do zamieszkania.
Ale nic z tych rzeczy nie ma w naszym mieście. Cenu wynajmu na poziomie 900/1000zł. + media a Ci co poszukują oferują ,że poniosą koszty rzędu 500/600 więc widać straszną przepaść. Studenci we Wrocławiu płacą podobne stawki ale to Wrocław pełno pracy peło uczelni,wielkie miasto i warto a pozatym stać. A u nas.....



Studenci we Wrocławiu płacą podobne stawki, ale za jeden pokój. Wynajem mieszknie 2-pokojowego we Wrocławiu to ok.1400-1800 zl Za pokój 1-osobowy ok. 500-700zł Tak więc ceny we Wrocławiu wyższe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 19:11
~Niko napisał(a): Zastanawiam się skąd się biorą w Bolesławcu takie wysokie ceny wynajęcia mieszkania/kawalerki . Myślałem do tej pory ,że ceny dyktuje położenie miasta....duże miasto ,dużo się dzieje,jakies studia jakieś galerie. Często też zależy od zakładów pracy,licznych zakładów co zachęcałoby do zamieszkania.
Ale nic z tych rzeczy nie ma w naszym mieście. Cenu wynajmu na poziomie 900/1000zł. + media a Ci co poszukują oferują ,że poniosą koszty rzędu 500/600 więc widać straszną przepaść. Studenci we Wrocławiu płacą podobne stawki ale to Wrocław pełno pracy peło uczelni,wielkie miasto i warto a pozatym stać. A u nas.....



Kup mieszkanie w B-c i je wynajmij za 500zł. Wszyscy będą zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Małachowski niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:02
Mam mieszkanie na Małachowskiego...
Czynszu prawie 600zł
Powiedz mi więc gdyby to mieszkanie było twoje za ile opłacało by ci się je wynająć??
800zł?? i co byś zrobił z tymi 200zł które by ci zostawały po opłaceniu czynszu?
200zł możesz znaleźć w lesie w ciagu miesiąca a nie oddając komuś w użytkowanie mieszkanie za 180 000.
To nie jest tak, że właściciel zarabia na wynajmie 1000zł miesięcznie.
Zarabia 200-400 ryzykując, że wynajmie to osobie która mu mieszkanie zdemoluje lub ucieknie w trakcie trwania umowy zostawiając go z rachunkami na 300-400zł.

PS nie piszcie mi tutaj o zabezpieczeniu umową i późniejszej drodze sadowej bo chyba żyjecie w innym Kraju.

Gdybym miał za wynajmowanie swojego mieszkania "zarabiać" 300zł miesięcznie to wolał bym je zamurować na dwa lata i nie martwić się lokatorami.
300zł to jest tyle ile potrzebuje tygodniowo na zatankowanie auta... albo miesięcznie na MILKA CRISPELLO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:08
Małachowski, 200-400 zł to mało? Zamuruj. Dla innych jest dużo. Boisz się wynajmować? Zamuruj. Inni wynajmą. :P

:> ;( :/ :* :] :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktosik niezalogowany
23 marca 2014r. o 20:48
widziałam dziś na ogłoszeniach (tu, na bolec.info), że za wynajem mieszkania 2-pokojowego przy Grunwaldzkiej wołają 650 zł.+media.
To wychodzi, że tanio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 21:25
Mieć 3 stówy ,a zamurować ?. Masa nowych mieszkań pusta bo obywatela nie stać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2014r. o 21:35
~ktosik napisał(a): widziałam dziś na ogłoszeniach (tu, na bolec.info), że za wynajem mieszkania 2-pokojowego przy Grunwaldzkiej wołają 650 zł.+media.
To wychodzi, że tanio.


Tylko bez ogrzewania miejskiego. Tak więc dolicz sobie koszty ogrzewania i wyjdzie 1000zł albo więcej. Czasami jest za 500 zł bez ogrzewania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima