Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Drogie ceny wynajmu mieszaknia

11412
#wojtek11 nieaktywny
24 marca 2014r. o 8:59
zasada jest prosta lepiej spłacać swoje niż komuś płacić takie kolosalne sumy,i będzie ci marudził bo tu nie wolno pomalować ,a jak pomalujesz to za free,w życiu bym nie zapłacił 1000 zł za wynajem ,Bolesławiec to nie jest jakiś raj co pracy nie brakuje itp.owszem praca jest ale za jakie pieniądze gdzie by nie spojrzeć najniższa krajowa albo umowa zlecenie.niech najmujący się cieszy że zostanie mu z wynajmy 200 zł i ma opłaty porobione,no ale cóż zachłannych nie brakuje pozdro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stm niezalogowany
24 marca 2014r. o 14:03
Dlatego dziwi mnie postawa banku, który nie chce udzielić kredytu bo za mały dochód, gdzie nie raz osoby z takimi dochodami wynajmują za większe pieniądze, aniżeli wynosiła by rata kredytu. W tym dziwnym EUROPEJSKIM kraju bez łachy małżeństwo zarabiające nawet najmniejszą krajową powinni go dostać. Zawsze jest hipoteka, a na 100 proc. spadło by bezrobocie bo ludzie mieli by po co pracować nawet za te marne gr. Wiem- w niemczech tylko się wynajmuje ale tam sporo kasy z pensji zostaje jeszcze ale, jak Donaldinio powiedział, to u nas za to najtańsze paliwo w całej UE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2014r. o 17:13
Tylko, że na zachodzie kredyt jest śmiesznie oprocentowany. Tylko u nas tną ile się da (nawet czasami 25%), a na koncie oszczędnościowym dadzą "aż" 3% :D ;( i ciesz się, że możesz w miesiącu zyskać 2zł (słownie: dwa złote).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12001
#Wiolka2910 nieaktywny
24 marca 2014r. o 17:19
Ja akurat przymierzam się do najmu jakiegoś mieszkanka i szczerze powiedziawszy naprawdę niektóre ceny mnie przerażają dając przykład małe mieszkanko np 1 pokojowe od 500 do 700 złotych plus media czyli wychodzi ci praktycznie około 1000 tysiaczek no litości to już okradanie Polaka przez Polaka :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~glaucopsyche niezalogowany
24 marca 2014r. o 17:36
u mnie rata za mieszkanie to 500 zł czynsz ponad 300 zł, wynajęcie komuś mieszkania za mniej niż 900 zł nie kalkuluje się. Zauważcie że sporo osób wynajmuje mieszkania z hipoteką, jest to sposób aby spłacać powoli kredyt, mieszkając w innym miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12001
#Wiolka2910 nieaktywny
24 marca 2014r. o 17:44
Ale powiedz co najmujący ma wspólnego z czyimś kredytem nic kompletnie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~glaucopsyche niezalogowany
24 marca 2014r. o 17:53
Wiolka2910 napisał(a): Ale powiedz co najmujący ma wspólnego z czyimś kredytem nic kompletnie :/


najmujący jest uzależniony od kosztów jakie ponosi właściciel, tak więc ma wiele wspólnego... ale może ja się nie znam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12001
#Wiolka2910 nieaktywny
24 marca 2014r. o 18:01
Ale powiedz dlaczego ja mam płacić taką kwotę bo ktoś sobie kredyt wziął i nieumi go spłacić ,wynajmujesz mieszkanie po to aby niestało puste aby mieć na opłacenie czynszu i reszty ja rozumie trzeba też na tym zarobić ale bądzmy poważni to jest jawne zdzierstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza