Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry mechanik

~taki gość niezalogowany
25 lipca 2016r. o 20:02
To o tego gościa chodzi http://opiniafirm.pl/duras-david-auto-naprawa-david,boleslawiec,f ? Dobrze wiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oko500 niezalogowany
25 lipca 2016r. o 20:57
poszukuje mechanika do dpf w renualt megane jest taki w bolcu co sie zna i nie skasuje milionów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hankok niezalogowany
26 lipca 2016r. o 8:51
~oko500 napisał(a): poszukuje mechanika do dpf w renualt megane jest taki w bolcu co sie zna i nie skasuje milionów

607218489 - zrobi wszystko co związane z marką Renault i zawsze można się dogadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oko500 niezalogowany
26 lipca 2016r. o 18:44
poszukuje mechanika do dpf w renualt megane jest taki w bolcu co sie zna i nie skasuje milionów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2016r. o 23:31
~taki gość napisał(a): To o tego gościa chodzi http://opiniafirm.pl/duras-david-auto-naprawa-david,boleslawiec,f ? Dobrze wiedzieć

Dokładnie. Części ściąga ze "swoich zaprzyjaźnionych hurtowni" i nalicza jeszcze swój pokaźny profit. Regeneruje turbiny w Kożuchowie za 700 pln a klient płaci 1400 pln. I cała masa różnych. Ja już nawet nie jestem pewien,czy mi rzeczywiście zrobił za co zapłaciłem,bo nie pokazał części zużytych.To samo z olejem i filtrem.Szkoda klawiatury na niego. Ja odradzam kategorycznie Auto-naprawa David.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dpf niezalogowany
27 lipca 2016r. o 12:45
moge usunać dpf w megane .... jaki rok i silnik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oko500 niezalogowany
27 lipca 2016r. o 20:55
rok 2011 silnik 1,5 dci ile taka przyjemnosc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Właściciel niezalogowany
28 lipca 2016r. o 7:37
Witam, szukam elektromechanika na terenie Bolesławca, Sharan 1,9 tdi, Brak napięcia na sprężarkę od klimy, nowa sprężarka, czasem chłodzi a czasem nie, jakieś przerwy w napięciu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie