Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry mechanik

~Klimatyzacje Tomaszów niezalogowany
28 lipca 2016r. o 13:43
~Właściciel napisał(a): Witam, szukam elektromechanika na terenie Bolesławca, Sharan 1,9 tdi, Brak napięcia na sprężarkę od klimy, nowa sprężarka, czasem chłodzi a czasem nie, jakieś przerwy w napięciu.

Witam, sprawdź przekaźnik 168 za tablicą bezpieczników. Odpowiada on za zalączanie kompresora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Właściciel niezalogowany
28 lipca 2016r. o 15:11
~Klimatyzacje Tomaszów napisał(a):
Witam, sprawdź przekaźnik 168 za tablicą bezpieczników. Odpowiada on za zalączanie kompresora.

Przekaźnik był wymieniany, auto stało u mechanika w Łodzi, wymieniał kompresor, po wymianie stwierdził że nie pracuje bo nie ma napięcia, dzień przed moim przyjazdem po auto zaprowadził je do elektryka który zdążył jedynie sprawdzić przekaźnik i wymienić go, nic nie wziął bo nie dokończył pracy a ja musiałem zabrać samochód, ciała dał mechanik bo miał auto przez trzy tygodnie, szkoda że nie zaprowadził do elektryka wcześniej, nie miałem kontroli nad jego pracą.
Dzięki za poradę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2016r. o 15:38
~Właściciel napisał(a):
~Klimatyzacje Tomaszów napisał(a):
Witam, sprawdź przekaźnik 168 za tablicą bezpieczników. Odpowiada on za zalączanie kompresora.

Przekaźnik był wymieniany, auto stało u mechanika w Łodzi, wymieniał kompresor, po wymianie stwierdził że nie pracuje bo nie ma napięcia, dzień przed moim przyjazdem po auto zaprowadził je do elektryka który zdążył jedynie sprawdzić przekaźnik i wymienić go, nic nie wziął bo nie dokończył pracy a ja musiałem zabrać samochód, ciała dał mechanik bo miał auto przez trzy tygodnie, szkoda że nie zaprowadził do elektryka wcześniej, nie miałem kontroli nad jego pracą.
Dzięki za poradę.

Do sprawdzenia został presostat, czujnik temp. zewn. na poszybiu , czujnik temp silnika, przewód kompresor przekaźnik, moduł odłączajacy kompresor przy gwałtownym wciśnięciu gazu, odczyt błędów silnika i panelu klimy. Wszystko to ma wpływ na
autoryzacje kompresora.
Pozdrawiam,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ag Auto Partner niezalogowany
28 lipca 2016r. o 16:31
Ag Auto Partner W Kruszynie przy ul.Leszczynowej nr tel 730858189 dobry mechanik robiłem tam klime okazało się że mam zepsuty kompresor od klimy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~blondi niezalogowany
28 lipca 2016r. o 20:13
a mi kiedyś mechanik obiecał, że dobrze zrobi.
i co...??? nie zrobił mi dobrze !!!
sama musiałam se zrobić dobrze.
sami krętacze i oszuści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fauiidsf niezalogowany
28 lipca 2016r. o 23:28
trzeba było do mnie dzwonić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
29 lipca 2016r. o 6:03
Nie ma dobrych mechaników. Problem polega na tym że w Polsce są przysłowiowe złote rączki czyli znają się na wszystkim. A przecież nie można wiedzieć wszystkiego i to jest główny problem. Jest kilku mechaników w województwie którzy naprawiają tylko konkretną grupę samochodów np. amerykańce albo same merce i to są dobrzy mechanicy a reszta to loteria.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KT niezalogowany
22 października 2016r. o 18:50
Radzę wystrzegać się "mechanika" z Parzyc. Grzesiek Sz. samozwańczy Prezes to zwykły krętacz ,oszust i partacz.Nie ma żadnego honoru .Trzyma samochód przez wiele tygodni ,bierze zaliczki i znika ,chowa się ,nie odbiera telefonów.Może nie wiele osób z tego forum będzie miało z nim do czynienia ,ale lepiej ostrzec .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza